5 депутатів від сьогодні не є членами фракції «Самопоміч» у міській раді

Олег Береза, Ольга Посипанко, Ігор Стояновський, Тарас Кльофа, Олена Пасевич від сьогодні не є членами фракції Самопоміч у Львівській міські раді. 

Андрій Садовий знав про це рішення, а також прокоментував плани Самопомочі: «Я можу сказати тільки одне: іншого кроку, як на наступних виборах перемагати на посаду мера і брати більшість в міській раді – нема».

Для колег по фракції таке рішення було раптовим. Адже до завершення каденції залишалося кілька пленарних засідань.

«Свою незгоду з «авторитаризмом і нездатністю мати власну думку» в складі команди можна було проявити протягом цих 5-ти років, вийти і працювати позафракційними, а не на фініші, в агонії саме політичної боротьби в яку кожен з них уже вступив. Як депутатка Самопомочі завжди мала свою думку в межах фракції, могла її відсояти і доводила це голосуваннями, як і інші колеги депутати та депутатки. Попри політику і математику в сесійній залі, інші благі мотиви, цей святковий демарш – вияв неповаги до людей з якими ви працювали весь цей час», – прокоментувала рішення депутатка фракції Юлія Хомчин на своїй фейсбук-сторінці.

Людські цінності – понад політичні амбіції, під таким гаслом сьогодні 5-ро депутатів вийшли з фракції «Самопоміч» у…

Опубліковано Юлею Хомчин Четвер, 28 травня 2020 р.

Андрій Шевців також висловився щодо цієї ситуації. «Зараз, будучи на засіданні і чуючи колег по Фракції, розумію, що залишаються люди, які гідно пройдуть каденцію», – каже він.

Було б чудово, якби люди у спільноті були якомога чесні і відверті. Ще вчора відбувалось засідання Фракції. Жодного…

Опубліковано Andriy Shevtsiv Четвер, 28 травня 2020 р.

Юрій Огоновський, керівник ГО «Об’єднання «Самопоміч» у 2013-2017 роках, депутат Львівської обласної ради з 2015 року також відреагував на цю ситуацію.

Самопоміч – це люди. З якими я пройшов шлях від звичайного підлітка до свідомої людини…І траплялись в команді люди, а…

Опубліковано Yuriy Ogonovskiy Четвер, 28 травня 2020 р.

Христина Паньків, депутатка фракції «Об’єднання «Самопоміч» прокоментувала так: «Фракція завжди поважала, поважає і буде поважати свободу слова і свободу прийняття рішень кожного. Вихід п’яти членів фракції – особистий вибір депутатів, їх право і воля. У складі 19 осіб фракція «Об’єднання «Самопоміч» залишається найбільшою фракцією ЛМР і продовжує працювати та реалізовувати усі завдання, покладені на неї виборцями».

Сьогодні почула, що у фракції «Об’єднання Самопопоміч», членкинею якої я є, панує диктатура! Мушу визнати, це…

Опубліковано Hrystyna Pankiv Четвер, 28 травня 2020 р.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді дякує Олегу Березі, Ользі Посипанко, Ігорю Стояновському, Тарасу Кльофі, Олені Пасевич за плідну співпрацю. Бажаємо успіху на шляху служіння громаді.

Comments are closed.