Андрій Садовий подякував львів’янам за небайдужість і довіру

TLB_0053

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» висловив подяку всім, хто взяв участь у другому турі виборів міського голови Львова. За попередніми даними екзит-полів, кандидат від «Самопомочі» Андрій Садовий отримав впевнену перемогу –  за нього віддали свій голос 61,8% виборців.

«Дякую усім, хто прийшов на вибори у Львові. Їх було дуже багато в країні за останні два роки і ми усі, безумовно, вже змучились від політичної боротьби. Але вибори – це єдиний законний механізм змін і тому всім, хто прийшов, дякую за відповідальність. Дякую усім, хто підтвердив підтримку моїй кандидатурі в другому турі. Для мене це і оцінка діяльності і новий кредит довіри. Буду робити все, аби його виправдати.», – сказав Андрій Садовий.

Також лідер «Об’єднання «Самопоміч» звернувся до виборців, які віддали свій голос за Руслана Кошулинського: «Я розумію Вашу мотивацію – бажання змін. Я зацікавлений у якісних змінах в місті, не менше, ніж ви. Але зміни є там, де є спільна праця на результат. Всі, хто хоче зробити щось корисного, позитивного для громади завжди мають і матимуть таку можливість. Я запрошую усіх людей доброї волі, з цікавими ідеями та бажанням трудитись до співпраці!»

Comments are closed.