КампаніяБезпечне місто

Наше завдання – зробити життя мешканців міста безпечним. Тому ми виокремили такі напрями роботи: безпека в районах міста, безпека на дорозі, надання медичної допомоги, цивільний захист, військова підготовка

І. Центр безпеки міста

Це експертна група, що працює на базі «Об’єднання «Самопоміч» – Львів, мета якої – об’єднати громадські організації та ініціативи, військових, працівників органів внутрішніх справ та влади для спільної координації діяльності та громадського патрулювання міста. Це сприятиме зниженню рівня злочинності та створенню єдиного диспетчерського центру.

ІІ. Інформаційно-практичний Центр Безпеки Міста

Це міська ініціатива, метою якої є забезпечити оперативну інформаційно-практичну та вишкільну діяльність, спрямовану на формування поведінки населення. Отримані знання сприятимуть  запобіганню і швидкій ліквідації надзвичайних ситуацій.

Ми працюємо над підготовкою діяльності ІПЦ БМ, що спеціалізуватиметься на навчанні та проведенні лекцій із питань домедичної, психологічної, військової, тактичної підготовки. Просимо спеціалістів цих галузей долучитись до навчання мешканців. Окремо опрацьовуємо питання відновлення радіоточок та систем масового оповіщення.

Напрями діяльності центру:

 • основи надання домедичної допомоги (спільно з Центром медицини катастроф, Мальтійською службою та Червоним хрестом);
 • основи самозахисту (тренінги та інструктаж з основ самозахисту);
 • основи військової справи (на базі Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного);
 • основи цивільного захисту (контактна інформації осіб та органів, відповідальних за забезпечення цивільної оборони, інформаційна база та актуальні рекомендації).

Для того, щоб отримати інформацію у Центрі і взяти участь у вищезазначених напрямах навчань необхідно зареєструватися на сайті Львівської міської ради.

III Кампанія з безпеки дорожнього руху «Безпечне місто»

Мета проекту – продемонструвати, яким чином можна покращити безпеку дорожнього руху шляхом впровадження необхідних елементів для досягнення безпеки на дорозі. Кампанія спрямована на вирішення ключових проблем, які заважають покращенню безпеки дорожнього руху у Львові.

 • Жовті добродії
  У Львові вперше в Україні стартувала акція «Жовтий добродій». Активісти в жовтих плащах з «льодяником» у руках переводять через найбільш небезпечні ділянки дороги дітей, які прямують до школи чи зі школи.
  Акцію ініціювала кампанія «Безпечне місто» «Об’єднання «Самопоміч» щоб вберегти дітей від небезпеки на дорозі. У Львові є майже тридцять шкіл, які розташовані поблизу доріг з високим трафіком. Біля них чергують «жовті добродії» – дорослі активісти, львів’яни. Вони приходять до школи задовго до початку уроків. Їхня місія – зупинити потік машин і допомогти дітям безпечно перейти дорогу. Карта розміщення Жовтих добродіїв у Львові
 • Тренінги «Безпека на дорозі» для школярів
  Основною нашою роботою з дітьми – є проведення тренінгів з безпеки на дорозі. Так, для діток молодших класів проводять тренінги у ігровій формі, де розказують, як безпечно переходити дорогу, чому важливо носити світловідбивачі, тощо.
 • Відповідальні батьки 
  Загальнонаціональна навчальна програма, ініційована ГО «Traffic Challenge», має навчити, як убезпечити дітей на дорозі та яку інформацію і у якому віці потрібно надавати дітям. Навчання спрямоване для молодих батьків, котрі очікують дитину, та батьків із маленькими дітьми, адже саме вони найкраще сприймають інформацію стосовно безпеки їх малечі.

Контакти:
Сайт: road.safe-city.com.ua
Соціальні мережі: facebook.com/lvivbezpechnemisto
Сайт: safe-city.com.ua
Соціальні мережі: www.facebook.com/center.safecity
тел.: (032) 297-55-51
e-mail: safecity.center@gmail.com

Comments are closed.