Час на роздуми і нові стандарти роботи

Фото: portal.lviv.ua

З минулого тижня усі ми почали жити і працювати у зовсім іншому форматі, відповідно до правил, які були визначені рішенням засідання комісії ТЕБ і НС. Про нові умови праці розповідають депутати фракції « Об’єднання «Самопоміч» – керівники зовсім різних за родом діяльності підприємств, які зіткнулися з однаковими проблемами.  

Ось що каже Оксана Динік, ТзОВ «Львівська Ізоляторна Компанія», генеральний директор:

– Ми працюємо в штатному режимі, для тих виробничих ділянок де є безперебійна робота обладнання, решта працюють на віддаленому доступі, за всіма  рекомендаціями МОЗ.

Чому не можемо зупинитись повністю: маємо скловарну піч неприривноі дії , скло вариться   при температурі більш ніж 1500 градусів. Зупинити піч можно лише за 20 календарних днів, це вимога до такого обладнання ( підключено газ високого тиску, подача повітря і тд) а от відновити роботу можно лише після заміни всієї частини вогнетривів , що буде коштувати не менше 3.5 мл евро. Ми працюємо на експорт, маємо підписані контракти, наше виробництво – стратегічно важливе для міста. Варто думати про майбутнє і про те, з якими силами і ресурсами Львів буде підніматися після завершення епідемії.

Роман Федишин, засновник групи компаній «Шувар»:

Ринок працює. Працює в спеціальному карантинному режимі. Дуже добре, що спрацював міський штаб і погоджені головні правила роботи – вжиті безпрецедентні заходи щодо організації безпеки. Ринок працює, бо виконує одне із стратегічних завдань – продовольча безпека. Я вважаю, що безперебійне забезпечення населення якісними продуктами – одне з найважливіших наших завдань.

Сьогодні такий час, що працівники торгівлі і продавці в магазинах – стоять разом «на передовій» разом з лікарями: вони усі чітко виконують свої життєво-важливі функції. Що може зробити кожен підприємець? Звісно, забезпечити своїх працівників масками, рукавичками і дизінфікуючими засобами. Подбати про паперові рушники і засоби гігієни в усіх вбиральнях. Збільшити частоту вологих прибирань з застосуванням дизінфікуючих засобів. А також – контроль за тим, аби всі, хто відвідує заклад, були в масках.

Ми, зокрема, проводимо також безконтактне вимірювання температури. Спершу відвідувачі дещо ображено реагували на такі суворі заходи, але з кожним днем розуміння серйозності ситуації росте і люди стають свідоміші.  А багато хто навіть дякує за виявлену турботу. 

Олег Василишин, директор Львівської обласної дирекції «Укргазбанку»:

Наш банк працює у звичному режимі. Режим роботи не міняли, відділень не закривали. Усі працівники забезпечені масками, рукавичками, антисептиками, термометрами . Все під контролем, можете прийти зазнимкувати. Обмежень по видачі готівки в національній валюті і валюті іноземній немає. Ми повинні бути особливо надійними і стабільними у такій ситуації.

Юлія Хомчин, директорка Інституту Стратегії Культури:

Не відмовляйте собі в пошуках смислів, навіть в умовах глобальних викликів і криз. «Культура — це те, що самоідентифікує, надає сенсів та допомагає набувати сенсів,» — каже Olena Zanichkovska – засновниця Art for Life. Думаками цієї жінки Інститут стратегії культури розпочинає цикл відео, що є складовою проєкту «КодКультури». У цій частині «КодуКультури» мешканці/ки Львова відповідають на запитання, що для них культура, чи присутня вона у їхньому житті, хто її творить? Це представники різних професій, досвідів, віку, які зазвичай не мають безпосереднього стосунку до мистецтва, створення культурних продуктів чи явищ. Впевнені, ці відео стануть приємністю у непростий для нас усіх час і нагадуватимуть про дещо незмінно цінне.

Запрошуємо долучатись — і ділитися своїм розумінням культури під хештегом #щодляваскультура. Карантин може стати часом для роздумів, висновків та розмірковувань. І – так, Інститут Стратегії Культури працює – вчиться працювати по-новому: шукаючи нові шляхи і канали – для культури и людей. 

Comments are closed.