Чисту воду у кожну домівку: на каналізування Рудно виділено 26 мільйонів гривень

Селище міського типу Рудно отримає якісне каналізування та водопостачання. Це питання залишалось актуальним впродовж останніх десятиліть. Завдяки субвенції від Львова проблему відсутності каналізації та питної води буде вирішено. Львівська міська рада інвестує двадцять шість мільйонів гривень на реалізацію такого інфраструктурного проекту. Роботи з прокладання труб вже ведуться.

Мешканці Рудно платять великі кошти за очищення вигрібних ям. Адже каналізування там ніколи й не було. Складна ситуація також з водою. Лише частина мешканців має водопровідні мережі. Однак вони отримують лише технічну воду. Водопровідні мережі застаріли і, впродовж останніх 10 років, вода у Рудно є непридатною для споживання. Тому місто щоденно постачає воду в садки. 

«Зараз у Рудно досить складна екологічна ситуація. Присутнє недобросовісне скидання стічної води. Річка, яка протікає в Рудно, має неприємний запах. Проблема є комплексною, але зараз вона вирішується.

Комплексна програма підтримки соціальної сфери та інфраструктури  у Рудно, Винниках і Брюховичах передбачена у стратегії розвитку міста  «Львів 2020». Таким чином буде реалізовано великі інфраструктурні проекти у цих населених пунктах», – розповіла Ольга Посипанко, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, торік у липні Львівська міскрада затвердила Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури громад міста Винники та селищ міського типу Рудно і Брюховичі на 2016-2020 роки.

Замовником проведення робіт у Рудно є Львівське міське комунальне підприємство  «Львівводоканал». Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Укрінвестбуд». Представники Львівводоканалу розповіли, що проведення водопроводу вже завершено. Залишилось провести підвідні трубопроводи. До середини вересня повинні бути виконанні роботи з прокладання каналізації. Залишилось лише побудувати насосну станцію. Її обіцяють збудувати до березня-квітня 2018 року.

 

 

Comments are closed.