Депутати у Бібрській ОТГ проситимуть для громади охоронця правопорядку

20 березня, під час сесії у Бібрській ОТГ, представниця «Самопомочі» Галина Авраменко звернулася до колег з ініціативою посилити охорону громадського правопорядку. Як вона повідомила депутатів громади, місцеві мешканці неодноразово зверталися до неї, бо не відчувають себе достатньо захищеними, оскільки в ОТГ немає свого дільничного інспектора.

Щоб зафіксувати чи попередити правопорушення чи у разі виникнення надзвичайної ситуації дільничний виїжджає на місце події аж з районного центру – Перемишлян – який знаходиться на відстані 26 кілометрів від Бібрки. Це створює чималі незручності для мешканців та спричиняє зростання рівня злочинності та хуліганства через відсутність стримуючих факторів.

«Про яку оперативність можна говорити? За той час поки дільничний доїде до нас злочин не лише станеться, а вже і забудеться. Хочемо клопотати, щоб дільничний був з наших терен, а не з Перемишлян. В Бібрці для нього є робоче місце, кабінет. Це не раціонально, що дільничний зараз знаходиться так далеко. Всі одразу згадують про групи швидкого реагування. Але в них дуже великий радіус роботи», – пояснила Галина Авраменко.

Відтак депутати підтримали прохання Галини Авраменко підготувати звернення до Золочівського відділу поліції Головного управління нацполіції Львівської області з проханням забезпечити Бібрській ОТГ дільничного інспектора на території громади.

Comments are closed.