Фізіогноміка як спосіб зрозуміти співрозмовника

«Усі люди володіють фізіогномікою підсвідомо. Головне – довіритись собі і слухати інтуїцію», – стверджує Галина Климець, тренер з особистісного розвитку. Детальніше про те, що розкажуть Ваші риси обличчя, тренер розповіла під час вчорашнього тренінгу у рамках кампанії «Розумне місто».

Фізіогноміка – древня наука про риси обличчя людини та прояв характеру через них. По суті, фізіогноміка навчає «читати по обличчях».  Про поведінку можна багато сказати, спостерігаючи за мімікою.

Анатомічна будова обличчя може передаватися спадково та набуватися протягом життя. Батькам варто звертати увагу на характерні риси обличчя своєї дитини, тому що вони відображають потенційні її таланти, розпізнавши та розвиваючи які можна допомогти дитині знайти себе та стати щасливою.

Основні прикмети, якими оперують фізіогномісти – це форма обличчя, ніс, очі, брови, рот, вуха, лицьові кістки (скули, надбрівні дуги).

eye-308731_640

Брови

Як правило, густі брови свідчать про те, що їхній носій має власну думку та не сильно піддається впливу оточуючих. Якщо у чоловіка рівні й довгі брови, то він має славу інтелектуала. Жінка з такими бровами вважається кокеткою. Брови округлої форми говорять про те, що для людини важливою є емоційна сфера, прямі – сфера ідей, брови «хатинкою» свідчать про схильність до того, щоб керувати іншими. При аналізі варто пам’ятати, що у фізіогноміці одні риси обличчя можуть компенсувати інші. Так, рідкі брови може компенсувати широке підборіддя.

eye-157815_640

Очі

Чим очі більші – тим людина довірливіша. Вузько посаджені очі говорять про те, що їхній носій не має планів на довгу перспективу, для нього неважливі деталі.  Помітні повіки – ознака того, що людина любить бути в центрі уваги, любить, коли її цінують.  Вії розкажуть про стан нервової системи.

 

girl-471919_640

Ніс

Багато нобелевських лауреатів – носії великого носа. Така його форма свідчить про науковий інтерес. Якщо масивний ніс поєднується з широким підборіддям – перед нами людина «пробивна», яка легко реалізується у матеріальній сфері. Чим ширший хребет носа – тим людина впертіша. Широкі ніздрі свідчать про щедрість матеріальну, довгі – про щедрість емоціональну.

left-308715_640

Вуха

Великі вуха мають ті, хто готовий вислухати. Відтопиреність вух показує, що людина не бажає підлаштовуватися під думку інших (ліве – в особистому житті, праве – у професійній сфері).

 

 

Безымянный

Рот

Великий рот мають ті, хто прагне багато від життя. Товсті губи демонструють величність душі людини. Якщо кінчики рота опущені – людина схильна до песимістичного сприйняття навколишнього світу, якщо спрямовані вверх – до оптимістичного. Губи «бантиком» – ознака того, що людина потребує любові та уваги до себе.

1

Форма обличчя

Округле обличчя – здатність оминати «гострі кути», овальне – людина має, над чим замислитися, квадратне – фізично витривала людина, гострі риси обличчя говорять про конфліктність. Варто також звертати увагу на мімічні зморшки.

Існує альтернатива хірургічному втручанню. На риси обличчя ми можемо впливати. Наприклад, у японській культурі існує багато способів змінити риси обличчя. Це вплив на акупунктурні точки та спеціальні масажі. Можна впливати на спосіб мислення за допомогою письма. Цим займається напрям у психології – графологія. На вираз обличчя впливає, перш за все, спосіб мислення, тому потрібно працювати  над собою, аби через внутрішні зміни змінитися зовні.

Comments are closed.