КампаніяКомфортне місто

3Інфраструктурний проект, метою якого є створення комфортних умов проживання для громади. Спільно з представниками бізнесу, громадським сектором та владою міста ми прагнемо врахувати та реалізувати потреби мешканців та гостей міста у галузі інфраструктури та благоустрою

Мета кампанії «Комфортне місто» – підвищення рівня комфортабельності життя у місті, оптимізація вирішення проблем житлово-господарського та комунального секторів, вдосконалення методів проведення робіт з розвитку інфраструктури та благоустрою міста та прилеглих територій, систематизація проектів та підпроектів цієї галузі в єдину програму розвитку міста.

Напрямками кампанії є розвиток міської інфраструктури – покращення благоустрою (формування громадських, відпочинкових, спортивно-ігрових зон), «З нами місто розквітає» (благоустрій територій парків, скверів, дитячих майданчиків).

Наша команда здійснює моніторинг проведення ремонтних робіт та благоустрою міських територій, долучається до міських акцій. Якщо у Вас є запитання, зауваження та пропозиції – пишіть нам.

Контакти:
Тел.: (032) 297-1000
E-mail: osl.comfortable@gmail.com
Сайт: city-service.lviv.ua
Соцмережі: facebook.com/ComfortableLviv

 

Comments are closed.