«ЛАЗ був приватизований нечесним шляхом, а новий власник доклав максимум зусиль, щоб він зупинився», – Михайло Сидорович

сидорович

Михайло Сидорович, директор ЛКП «АТП-1», представник «Об’єднання «Самопоміч»

Те, що сьогодні Львівський автобусний завод стоїть і не видає жодної продукції, це великий злочин проти громади міста. Потужне підприємство, яке колись виробляло продукцію на весь Радянський Союз, сьогодні не випускає жодного автобуса. А місто при цьому потребує якісних сучасних низькопідлогових автобусів. Їх не виробляє майже ніхто в Україні.

Нам пропонують неякісну та несучасну продукцію, тож на дорогах міста ми бачимо «Богдани», «Еталони», секонд-хенд, який привозимо зі Заходу. Це вінегрет, у якому немає однотипних машин з одного року, й виходить, що ремонтна база до кожної машини має бути окрема. Це створює складність в експлуатації та ремонті.

ЛАЗ був приватизований нечесним шляхом, а новий власник доклав максимум зусиль, щоб він зупинився. Люди, які мали право на приватизацію певної частки заводу, на робочі місця, опинилися без роботи і за цей період повністю декваліфікувалися. Ми не сформували плеяду нових працівників: слюсарів, ремонтників, конструкторів, монтажників, які могли б успішно працювати.

Тому нам потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб повернути завод громаді, повернути фахівців, реанімувати підприємство, запустити його і випускати надійні машини. Це мав би бути завод державного формату, який би забезпечував транспортом не тільки Львів, але й інші міста України.

Comments are closed.