Львів’яни обирають розвиток

Незабаром розпочне свою роботу новий склад депутатського корпусу Львівської міської ради. Віддавши свій голос за команду «Об’єднання «Самопоміч» та Андрія Садового, мешканці вибрали розвиток та безпеку нашого міста. Ми запропонували львів’янам вибрати пріоритетні для них напрямки роботи. У результаті голосування думки громади розподілились таким чином.

reklama_fb_01

Освіта

У сфері освіти львів’яни вважають пріоритетними створення у всіх 119 школах сучасних інтерактивних класів з хімії, фізики, біології, математики, а також відновлення шкільних спортивних залів і стадіонів. Не забувають мешканці і про дошкільну освіту – повноцінне забезпечення дітей місцями у ДНЗ мешканці також вважають першочерговим завданням. Важливим є і розвиток літніх мовних шкіл.

reklama_fb_6

Інформаційні технології

Запровадження інформаційних технологій в усіх сферах життя міста – ось пріоритет у сфері ІТ. Мешканці віддали свій голос за впровадження повноцінної картки львів’янина та розвиток електронного «Особистого кабінету мешканця», а також за реалізація проекту «креативний квартал» і прихід до Львова 10 найбільших технологічних компаній.

reklama_fb_5

Економіка

Першочергові завдання у галузі економіки міста – залучення лоукост компанії до львівського аеропорту для зручності львів’ян та відкриття нових туристичних потоків,  запровадження можливості реєстрації підприємства за 15 хв. у кожному районі міста або онлайн.

Енергетика

Найважливішою мешканці назвали боротьбу з неприємним запахом у Львові, що передбачає будівництво станції зброджування осаду на території каналізаційних очисних споруд міста. Це дасть змогу отримувати електричну і теплову енергію в результаті очистки стічних вод та забезпечить Львів на 10% власною електроенергію. В пріоритеті також проведення термоізоляції житлових будинків.

reklama_fb_8

Культура

У сфері культури львів’яни проголосували за розвиток Парку Культури ім. Б. Хмельницького та будівництво сучасного парку атракціонів і розваг для дітей. Пріоритетним є також розвиток Львова як центру української кіноіндустрії з належною інфраструктурою для зйомок та підтримкою кіновиробництва.

reklama_fb_4

Безпека

Найважливішими заходами у сфері безпеки мешканці назвали запровадження системи відеоспостереження в усіх громадських місцях. Також першочерговим є збереження життя водіїв і пішоходів – забезпечення 50% освітлення нерегульованих пішохідних переходів  та облаштування місто світлофорами «Virtual Wall».

reklama_fb_7

Благоустрій

Львів’яни дбають про екологію міста. Пріоритетними є ремонт дворів з облаштуванням спеціальних зон – зелена зона, зона дозвілля, паркувальні місця. Важливими є також  хідників, лавок, смітників та дитячих майданчиків, максимальне озеленення міста, відновлення всіх водойм Львова.

reklama_fb_02

Транспорт

Мешканці проголосували за оновлення на 70% рухомого складу трамваїв, тролейбусів, автобусів на нові та низькопідлогові, запровадження електронного квитка на проїзд у громадському транспорті та розміщення електронних табло графіку руху автобусів, тролейбусів, трамваїв на всіх зупинках в місті.

Медицина

У медичній сфері першочерговими завданнями, на думку львів’ян, є запровадження у всіх лікарнях та поліклініках міста електронної медичної картки, запровадження муніципального медичного страхування та створення сучасного медичного містечка на базі Дитячої лікарні та Лікарні швидкої медичної допомоги в мікрорайоні «Топольна».

Архітектура

Пріоритети в цьому напрямку: повне оновлення площі Двірцевої біля залізничного вокзалу, реставрація пам’яток архітектури в зоні ЮНЕСКО та розбудова району довкола стадіону «Арена Львів».

Соціальна сфера

Централізоване надання всіх видів соціальних послуг за принципом «єдиного вікна» – ось першочергове завдання у соціальній сфері. Важливими також є поширення практики соціального підприємництва (залучення на роботу незахищених верств населення) та розвиток мережі Дитячих будинків сімейного типу.

Війна на Сході

Щоб підтримати учасників АТО, львів’яни проголосували за відкриття сучасного Центру реабілітації у Лікарні швидкої медичної допомоги, продовження підтримки працевлаштування демобілізованих та завершення будівництва будинку для учасників АТО та їхніх сімей.

Відкрита влада

Мешканці обирають відкриту та прозору владу. Для цього передбачено розвиток Особистого кабінету львів’янина, Центру надання адміністративних послуг та «Картки львів’янина». Це надасть львів’янам змогу отримувати якісні послуги за короткий термін.

reklama_fb

Інфраструктура

Пріоритетними у цій сфері львів’яни назвали будівництво 4 великих нових автомагістралей, створення мережі вулиць із заспокоєним рухом, будівництво 3 підземних і багаторівневих паркінгів в місті, будівництво сучасного полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу, а також розширення трамвайних гілок і будівництво тролейбусних ліній.

Молодіжна та спортивна політика

У цьому напрямку першочерговими завданнями, на думку львів’ян, є забезпечення кожного району міста двома спортивними майданчиками зі штучним покриттям, відновлення спортивних комплексів «Кастелівка», «Сокіл» і «Юність», а також будівництво спортивного комплексу для ігрових видів спорту.

***

Долучайтеся до роботи над розвитком Львова – разом ми створимо місто, в якому справді хочеться жити.

З питань співпраці звертайтеся в Офіс «Об’єднання «Самопоміч»:  м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7, 5-й поверх чи за телефоном гарячої лінії: (032) 297-1000; (067) 360-06-90.

Comments are closed.