Мільйон на ідеї: у Червонограді триває конкурс проектів на реалізацію з Громадського бюджету

З третього травня у Червонограді відбувається прийом проектів на розгляд конкурсної комісії, які будуть реалізовуватися на кошти Громадського бюджету. Це вже другий рік існування такої ініціативи і, з огляду на успішний старт у 2018-му, його фінансування збільшено з 300 тисяч до 1 мільйона гривень.

«Цього року є ще більше умов для того, щоб мешканці робили власні проекти і подавалися на конкурс. Фінансування збільшили, успіх минулорічних проектів показав, що це працює і дає хороші результати – це має надихати. І це реальний шанс покращити щось, чим буде користуватися багато людей і не один рік – дитячі майданчики, спортивний інвентар, тощо», – Дмитро Фартушок, депутат від «Об’єднання «Самопомоч» у Червоноградській міській раді, голова бюджетної комісії.

Організатори сподіваються, що ті проекти, які подавалися на конкурс минулого року, не пройшли проте є повністю готовими до реалізації, спробують себе знову. Перший з них – “Скейт-парк” з максимально затвердженою вартістю 300 тис. грн. 6 травня цей проект вже пройшов відповідну реєстрацію.

Організатори наголошують, що кінцевий термін подачі проектів – 14 червня. Розгляд проектів та їх доопрацювання відбуватиметься з 17 червня по 14 липня. Голосування розпочнеться 15 липня і триватиме два тижні. Цього року голосування за проекти відбуватиметься у електронний спосіб на сайті «Громадського проекту» – так вирішили члени комісії. Також на сайті можна переглянути детальну інформацію про усі подані ініціативи мешканців. Потурбувалися також і про тих, хто не має можливості проголосувати онлайн – для них будуть організовані пункти голосування, де це допоможуть зробити працівники. А саме у бібліотеках, міських радах та Народних домах Червонограда, Соснівки та Гірника.

Comments are closed.