Молодіжне крило “Об’єднання “Самопоміч” запрошує до співпраці активних та ініціативних

 

Молодіжна організація “Об’єднання “Самопоміч” – це креативна та ініціативна платформа, представники якої займаються розвитком молоді у Львові. Мають на меті створювати та реалізовувати цікаві ідеї й молодіжні проекти.

Серед наших проектів:

  • Безкоштовні щотижневі тренінги:

Кожного четверга у приміщенні “ДжемКафе”, за адресою вул. Ак. Гнатюка, 6, команда “молодіжки” проводить новий тренінг. Залучаючи всіх своїх активістів, а також охочих львів’ян, які прагнуть дізнаватися більше, навчатися та розвиватися. Одні з останніх тренінгів – це курс з першої домедичної допомоги. Його організували разом з друзями з громадської організації Курси першої допомоги CAB. А також тренінг з маркетингу та просування в соціальних мережах.

  • Інтерактивні ігри:

Cash flow: для тих, хто ще не в темі, – це гра-тренінг, змодельована американським економічним гуру Робертом Кійосакі. Завдяки їй можна вивчити ази фінансової грамотності та відчути себе справжнім бізнесменом.

Леополіс 1527: відродження з попелу – історично-розвиваюча гра, альтернативний, цікавий та оригінальний спосіб для відпочинку й вивчення історичних уроків. У форматі гри, яка розрахована на 6 гравців, можна не тільки весело провести час, а й дізнатись багато цікавого про Львів після пожежі 1527 року. Згідно з правилами, п’ятеро осіб представляють етнічні громади середньовічного Львова (українців, поляків, німців, вірмен та євреїв), а шоста людина – міський магістрат. Гравцям доводиться вирішувати демографічні, економічні та політичні завдання, щоб відновити впливове становище своєї громади. А Магістрат покликаний створювати можливості розвитку для громадян та забезпечувати баланс сил в місті. Проте, як часто буває і до сьогодні, інтереси міста починають конфліктувати з інтересами певної громади чи влади, тоді гравцям доводиться шукати компроміс та вести діалог. 

  • Молодіжна газета «П’ятниця»:

«П’ятниця» – газета активної молоді. Там можна знайти матеріали зовсім різної тематики, тести, які мотивують, вражають та надихають! Хочеш бути в курсі життєво-необхідних лайфхаків? Любиш читати про захоплюючі мандрівки? Цінуєш авторитетні думки? Тоді пиши, читай, долучайся!
Сайт: www.5nyza.lviv.ua

“Ми дуже любимо місто, у якому живемо. І прагнемо реалізовувати саме тут круті та якісні проекти. Нас близько 30 у команді, але ми відкриті для всієї активної молоді Львова. І хочемо бачити ще багато-багато однодумців у колі “Молодіжного крила”. Тому запрошуємо до співпраці. Тут, насправді, можна навчатися новому, розвиватися, працювати з класними людьми, набиратися досвіду й робити разом добрі справи на користь міста”, – Максим Малик, координатор “Молодіжного крила “Об’єднання “Самопоміч”.

Ми в Instagram та Facebook! 

Приєднуйся, ставай частиною нашої команди! 

Comments are closed.