Народний дім як простір, що надихає

Культурне життя Львова не закінчується подіями, котрі відбуваються в центрі міста. Цілісний і багатогранний розвиток мешканців напряму залежить від осередку, в якому вони проживають. Відтак важливо забезпечити якісне культурне дозвілля, аби всі – від малого до великого мали змогу і відпочити, і повчитися.

Такий сучасний простір, який надихатиме на створення та реалізацію ідей, днями відкрили у смт Брюховичі. Урочисто відкрили оновлений Народний дім під гаслом «Покрова єднає». До свята долучились Львівська дитяча музична школа № 7 (смт Брюховичі), Палац культури ім. Гната Хоткевича, а також всі Народні доми Львова.

Культурна інфраструктура має бути максимально близькою до людей. Тому в кожному районі ми відкриваємо бібліотеки, музичні школи, народні доми або ж центри творчості. Адже є величезні події, які відбуваються десь в центральних районах міста. Та ми хочемо, щоби не лише люди їхали до центру, а зокрема в свій вільний час мали чим зайнятися, і щоб дітки розвивалися в кожному районі, – наголошує Наталія Бунда, директор департаменту розвитку Львівської міськради.

 

Просторе приміщення дозволяє тепер усім охочим, особливо молоді, відвідувати різноманітні гуртки, влаштовувати концерти, тренінги, семінари. Тут є все для всебічного розвитку особистості. У стінах будинку проводитимуть виставки як дитячих робіт, так і робіт професійних майстрів, ярмарки, майстер-класи. Працюватимуть музичні гуртки, студії та спортивні секції. А для поціновувачів кінематографу буде можливість переглядати улюблені стрічки просто неба.

Більше 20 років ми чекали на відкриття цього будинку. І сьогодні в такий гарний день Святої Покрови, у день захисника Вітчизни це відбулося. Дуже хочу, щоби тут завжди було весело, радісно для дітей, і щоби Народний дім зустрічав всіх з добром, ласкою та любов’ю, – каже Богданна Зубрицька, депутат Львівської міської ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч».  

Представники «Самопомочі» на чолі з міським головою вже декілька років поспіль залучають львів’ян до найрізноманітніших заходів і створюють такий культурний продукт, який би був цікавий всім мешканцям. Народний дім як сучасний центр творчості та розвитку – один з невід’ємних елементів культурного життя міста та стратегії розвитку міста від Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» «Львів-2020».

 

Comments are closed.