Продаж алкоголю у невідповідний час та неповнолітнім: “Ви що, не бачите де ввечері стоїть черга?”, – Андрій Шевців

Львів вже давно розпочав боротьбу із незаконним продажем алкоголю до 10 та після 22 години і продажем алкогольних напоїв неповнолітнім особам. За останні 8 років неперервного контролю та рейдів місто показало позитивну динаміку вирішення проблеми, проте, на жаль, через недобросовісних підприємців статистика досі залишається невтішною.

За статистичними даними Львівської міської ради, у 2011 році було здійснено 224 рейди та складено 160 протоколів, натомість у 2018 році відбулося 180 рейдів, та укладено 245 протоколів.

“Дякую тим працівникам, які у вечірній час, це, як правило, жінки,  ходять по наших вулицях і зупиняють безчинство. Нічого не станеться, і ніхто не вплине, крім нас з вами. Я пропоную сьогодні ж делегувати від фракцій депутатів Львівської міської ради, яких обрала громада, для того, щоб була безпека, у тому числі, міста. Закликати райвідділи поліції, звернутись до національної гвардії і вийти на ці точки. Стати під дверима і почепити банер “Зупиніться!”. Тоді ми побачимо завтра-післязавтра, не буде продажу алкоголю, ми бачимо ці мережі “Напої світу” чи “Світ напоїв”, окремі малі архітектурні форми на районах. Ви що, не у Львові живете всі?! У Львові! На вулицях, в будинках, кварталах, мікрорайонах. Ви що, не бачите ввечері де стоїть черга? Бачите!”, – зауважив депутат Львівської міської ради, керівник “Об’єднання “Самопоміч” у Львові Андрій Шевців.

Саме був ініціатором та реалізатором кампаній «АлкоСтоп» та «СтопАлкопоп», у рамках яких проводяться рейди з перевірки виконання заборони продажу алкоголю у нічний час та неповнолітнім

Тим не менш, у місті є чимало МАФів та алкомаркетів, які продовжують порушувати закон, це, зокрема, магазини на вул. Шота Руставелі, 4, Широка, 66, Городоцька, 117, Патона 2/4 та Театральна, 8.

Ще одна проблема, яку створюють такі магазини, це продаж алкоголю неповнолітнім та після 10 вечора. Через велику кількість МАФів їх важко контролювати. Якщо у великих супермаркетах каса просто не дасть можливості «пробити» алкоголь, то з МАФами все набагато простіше. Достатньо лише ероздивитися, чи немає поблизу патрульних поліцейських.

Нам усім варто бути відповідальними, аби вберегти дітей від пагубного впливу алкоголю, адже вони – майбутнє української нації, яке ми повинні оберігати!

Якщо Вам стало відомо про неправомірний продаж алкоголю – звертаєтеся до поліції та номером гарячої лінії «Об’єднання «Самопоміч» (032) 297 1000.

 Очільник “Об’єднання “Самопоміч” у Львові також додав, що, у разі виявлення порушень, мешканці міста можуть звертатись безпосередньо за його особистим номером: (067) 670-818-7.

 

Comments are closed.