КампаніяРозумне місто

8

Освітня ініціатива «Розумне місто» покликана активно популяризувати точні, природничі та комп’ютерні науки серед мешканців міста

Проект «Розумне місто» покликаний зробити Львів містом розумних мешканців. Навчання проходять за участі професійних викладачів, тренерів, спеціалістів, науковців, волонтерів, які прагнуть навчити суспільство розвивати наукову діяльність та надихнути молодь розвивати науковий потенціал України.

 • Безкоштовні вечірні тренінги Life Long Learning
  Охочі мають змогу  відвідати регулярні безкоштовні тренінги з психології, мотивації, тайм-менеджменту, фінансової грамотності, ораторського мистецтва та інших тем. Мета – сприяти саморозвитку та розширенню кругозору молоді та дорослих.
 • Проект «Кібер-варта»
  Проект «Кібер-варта» триває з початку жовтня 2014 року. Ініціатива покликана допомогти батькам захистити дітей у віртуальному просторі і виховати покоління розумних користувачів інтернету, адже інтернет – не тільки корисний, але й потенційно небезпечний ресурс. У рамках проекту у львівських загальноосвітніх школах волонтери проводять заняття із правил безпеки в мережі, використовуючи при цьому спеціальні навчальні ігри. Також проект передбачає розповсюдження друкованих інформаційних матеріалів із безпеки в інтернеті.
 • Розвиткові тренінги та програми для учнів ПТНЗ та ВУЗів
  Мета: надати можливості для розвитку студентам та випускникам ПТНЗ, а також працівникам, що прагнуть вдосконалити свої вміння та здобути нові інструменти для якісної та ефективної роботи в обраній сфері. Передбачається проведення тренінгів на теми, що розвивають особистість, допомагають у самореалізації та досягненні успіху.
  Напрямки:
  «Логістика»
  «Планування та оцінювання»
  «Фінансова грамотність»
  «Проектний менеджмент»
  «Тайм-менеджмент», «Event-менеджмент»
  «Мистецтво говорити»
 • Комп’ютерні курси для людей літнього віку
  Мета занять – донести до активних людей літнього віку фундаментальні знання з комп’ютерної грамотності.
  Для людей похилого віку комп’ютер відкриває масу можливостей і може стати незамінним помічником у повсякденному житті.
  Якщо Ви чи Ваші близькі літнього віку хочете отримати базові знання, вміння та навички з комп’ютерної грамотності, шукайте адресу на карті  та реєструйтеся за телефоном (032) 297-1000.
 • Курси з вивчення англійської мови
  Безкоштовне вивчення іноземної мови для усіх, хто хоче покращити свої знання. Навчання проходить щотижня у форматі розмовного клубу.  Заняття проходять у вільній, ігровій формі, у програмі перегляд фільмів мовою оригіналу, їх обговорення.
 • Навчально-розважальні квести та ігри
  Квести та ігри покликані поєднати гру з різноманітними логічними завданнями, адже інформація краще засвоюється за принципом «почув-зрозумів-зробив». Так можна закріпити знання з безпеки дорожнього руху, різноманітних шкільних предметів, поглибити знання з історії та ін.

Контакти:
тел.: (067) 360-06-93
E-mail: osl.smartcity@gmail.com
Соцмережі: www.facebook.com/Lviv.Smart

 

Comments are closed.