Що отримали Брюховичі у 2018 році: підсумки підбиває Богданна Зубрицька

Богданна Зубрицька – депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч», секретар комісії з питань землекористування та директор дошкільного навчального закладу №143 у Брюховичах розповідає про зреалізовані проекти та плани на наступний рік.

Що було зроблено у 2018 році?

  • За 11 місяців цього року взяла участь у 14 пленарних засіданнях. Працювала у 26 комісіях з питань землекористування. Загалом, брала активну участь в обговоренні, вносила правки та зміни до проекту рішень комісії. Слідкувала за реалізацією проектів.
  • Працювала на чотирьох сесіях Брюховицької селищної ради та п’яти засіданнях виконавчого комітету.
  • Провела 12 особистих прийомів громадян та 24 індивідуальні консультації.
  • Саме після спілкування зі своїми виборцями було прийняте рішення про встановлення дитячого майданчика на вул. Макаренка.
  • Усі питання, поставлені до мене виборцями, було вирішено через спільну плідну роботу з виконкомом Брюховицької селищної ради.
  • Після двох років моєї роботи з головою Брюховицької селищної ради, з  депутатами усіх рівнів і співпраці багатьох  чиновників різного рівня та громадських активістів, наше селище та його громада має нарешті гідні перевезення пасажирів. Отож,  вже з  10 грудня у тестовому режимі запрацював новий маршрут – Львів –Брюховичі. На маршруті спочатку працює 2 великих автобуси. Тепер ми вивчимо пасажиропотік і будемо збільшувати кількість транспортних засобів. Налагодження цього  нового комунального маршруту –  життєво важливо для нас!

Що найважливіше зробити у 2019?

  • Розвантаження дошкільних закладів – це все ще велика проблема для усього Львова. Треба повертати орендовані приміщення дошкільних закладів, відкривати там нові групи. А ті садочки і школи, які є, повинні бути на найвищому рівні – як у господарському плані, так і в освітньо-виховному.
  • Ще одна проблема – недостатнє фінансування. Хоч держава виділяє кошти, але їх вистачає лише на найнеобхідніше, ми все одно змушені залучати батьківські кошти. Тому ми створюємо благодійні фонди, щоб мати у садочку комфортні умови для розвитку наших дітей. Придбання матеріалу, меблів, посуду, іграшок – це все фінансується за рахунок батьків.
  • Ще одна моя турбота – налагодження інфраструктури і благоустрою, комфорту Брюховичів. Ми вже вирішили чимало проблем цього населеного пункту, але багато роботи попереду.

Дуже дякую за підтримку своїх колег з фракції «Об’єднання «Самопоміч». Брюховичі святкують маленьку, але дуже важливу для нас перемогу!

Довідка:

Зубрицька Богданна Іванівна (виборчий округ № 64)  народилась 16 грудня 1956 року в с. Федорівці Сокальського району, Львівської області. Освіта: Вища. У 1987 році закінчила Рівненський педагогічний інститут за спеціальністю «Викладач педагогіки і психології».

Професійна діяльність:

Дошкільний заклад № 143, завідувач.

1982 – дошкільний заклад № 95, вихователь-методист;

1976 – 1982 – дошкільний заклад № 94, вихователь.

Comments are closed.