Суд визнав агітацію Кошулинського протиправною

кош1

Франківський районний суд визнав протиправним розміщення передвиборчої агітації за Кошулинського на транспортних засобах перевізників «Фіакр-Львів» та «Успіх БМ» та зобов’язав зняти усі незаконно розміщені друковані агітаційні матеріали.

10 листопада суд своєю ухвалою забезпечив позов Андрія Садового до ТзОВ «Фіакр-Львів» стосовно розміщення передвиборчої агітації Руслана Кошулинського на транспортних засобах перевізника і заборонив розміщувати політичну рекламу на транспорті. 11 листопада Франківський відділ виконавчої служби відкрив виконавче провадження. У цей же день державний виконавець намагався вручити копію постанови про відкриття провадження, проте керівника «Фіакру» не було на робочому місці. Постанову перевізнику так і не вдалося вручити, оскільки 12 листопада керівник підприємства Степан Коцан  уже був на лікарняному.

Протиправним також визначене розміщення агітації на автобусах перевізника «Успіх БМ».

Варто зауважити що, на відміну від суду, Львівська міська виборча комісія двічі не побачила порушення у розміщенні агітації за Кошулинського на транспортних засобах перевізників.

Нагадаємо, на автобусах перевізників «Фіакр-Львів» та «Успіх БМ» розміщені агітаційні наліпки за Кошулинського. Відповідальний за друк наліпок – Кошулинський Р.В. Відповідно до ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори», забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування.

Comments are closed.