У Бродах планують встановити дорожні знаки з LED-підсвіткою та сутінковими датчиками

21 березня під час сесії Бродівської міської ради депутати більшістю голосів підтримали запит голови фракції «Об‘єднання «Самопоміч» Андрія Дудчака щодо встановлення у місті сучасних дорожніх знаків для пішохідних переходів. Основною особливістю нових дороговказувачів буде те, що вони оснащені технологією LED-підсвічування та сутінковими датчиками. На думку депутата це суттєво зменшить кількість ДТП та випадки травмування пішоходів на дорозі у темну пору доби.

«Ці пішохідні переходи більш безпечні. Водії будуть їх краще бачити, швидше помічати здалеку. Електроенергії вони споживають мало, вмикаються вони лише в темну пору доби. Загалом місто стане гарнішим і мешканці пишатимуться нововеденням», – пояснив свою ініціативу Андрій Дудчак.

Відтак найближчим часом виконавчий комітет міськради вирішить скільки знаків необхідно поставити у місті та скільки коштів передбачити на закупівлю та їх встановлення. Депутат Андрій Дудчак сподівається, що до кінця року у Бродах з’являться перші сучасні знаки.

Comments are closed.