У Брюховичах розпочнуть будівництво нового корпусу школи №41

bru

5 мільйонів гривень субвенції з міського бюджету Львова отримали Брюховичі на реконструкцію та будівництво нового корпусу загальноосвітньої школи №41 на вул. Макаренка, 19.

Таке рішення ухвалили сьогодні під час сесії депутати Львівської міської ради. «Це є дуже добра новина для громади Брюхович, яка уже багато років потребує приміщення для школи. Із селищного бюджету на будівництво нового корпусу виділено 1,2 млн., з обласного – 6 млн., і з міського бюджету Львова – 5 млн. грн. Спільними зусиллями ми зможемо розпочати будівництво нового корпусу школи, де в комфортних умовах навчатимуться 660 учнів», – повідомила депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Богдана Зубрицька.

Нагадаємо, у липні було ухвалено Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури смт. Рудне, Брюховичі та міста Винники на 2016-2020 роки. Автор документу – депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ольга Посипанко. Програмою передбачено зокрема ремонти шкіл, лікарень, будинків культури, відкриття Центрів надання адміністративних послуги, медіатек, покращення інфраструктури згаданих населених пунктів.

Comments are closed.