У Львові члени МВК від «Народного фронту» готують підґрунтя для фальсифікації виборів

12 листопада Львівська міська виборча комісія отримала подання про заміну секретаря Франківської виборчої комісії. Секретар бездоганно відпрацювала на першому турі, тому причини заміни незрозумілі.

Подання про заміну секретаря датоване жовтнем 2015 року і підписане Іваном Матковським, який вже декілька тижнів не є головою Львівської міської організації політичної партії «Народний фронт». Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», до подання додається власноруч написана заява особи про надання згоди для участі у роботі виборчій комісії. Заява пані Трипітьйон О.С. датована 11 листопада 2015 року. Таким чином, Іван Матковський не міг у жовтні, коли ще був головою, підписувати подання із заявою за 12 листопада.

Подання

На поданні стоїть печатка Львівської обласної організації політичної партії «Народний фронт», керівником якої є Михайло Хміль, народний депутат України. Незрозуміло, яким чином він міг поставити печатку, якщо він знаходився на засіданні Верховної Ради, про що свідчить реєстрація на офіційному сайті ВРУ.

img11

У журналі реєстрації вхідної документації міської виборчої комісії відсутня інформація про особу, яка подала подання. Членами Львівської МВК від «Народного фронту» є Олена Дудко та Володимир Шор. О 18 годині під час засідання комісії ми поставимо питання, хто з них, можливо, готує фальсифікацію другого туру виборів міського голови.

Зауважте, що підробка виборчої документації підпадає під ознаки злочину, передбаченого ст. 158 ККУ, і передбачає позбавлення волі на строк до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років.

Comments are closed.