У Перемишлянах запроваджують Програму безпеки на дорозі

Для школярів та дошкільнят Перемишлян закуплять світловідбиваючі браслети. Ініціатором відповідної Програми став депутат Перемишлянської міської ради з фракції «Об’єднання «Самопоміч» Віталій Патрун. Ініціативу депутата підтримав міський голова Перемишлян Олександр Зозуля, який зазначив, що це рішення покликано запобігти нещасним випадкам на дорозі у темну пору доби.

«Враховуючи ту складну ситуацію, яка склалась на українських дорогах, ми вирішили запровадити таку програму в Перемишлянах, щоб хоч якось зменшити смертність на дорогах. Настає весна, діти починають більше перебувати на свіжому повітрі, але в той же час, швидко темніє, що може призвести до фатальних наслідків. Саме тому ми вирішили закупити такі світловідбиваючі браслети для наших школярів», – розповів Віталій Патрун, який також є працівником Державної служби надзвичайних ситуацій.

Крім цього, програма передбачає проведення тренінгів та навчань з правил безпеки дорожнього руху для школярів спільно з поліцейськими. Всього на закупівлі браслетів виділили 32 тисячі гривень. Цих коштів має бути достатньо для того, щоб світловідбиваючі браслети мали кожен школяр та дошкільнята.

Comments are closed.