У Рудно прозвітували про виконану роботу

Селище міського типу Рудно є невід’ємною частиною Львова, місто дбає про своїх мешканців. Відтак на облаштування комфорту та безпеки у Рудному виділяються кошти з міського бюджету Львова. Розвиток інфраструктури, комунікації, освіти, медицини та інших сфер є пріоритетом програми розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч». Депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Ольга Посипанко, яка є представником громади Рудного, прозвітувала про виконану роботу перед мешканцями.

Впродовж минулого, 2017 року, з міського бюджету Львова виділили вісімнадцять з половиною мільйонів гривень. Для порівняння: у 2016 році ця сума склала тринадцять мільйонів. Ці кошти було використано на великі інфраструктурні проекти – каналізування Рудного, проведення водопостачання та ремонт дорожнього покриття вулиць. Також у Рудному тривають ремонти шкіл, дитсадків, бібліотеки, народного дому та інших комунальних закладів. 

Аби провести водопостачання у Рудно, з міської казни Львова виділили 7,5 мільйона гривень. За ці гроші збудували водопровід з водозабору села Мальчиці до Рудного (до межі на вул. Лесі Українки).

На каналізування витратили понад одинадцять мільйонів гривень. Основні витрати пішли на Будівництво 700м самоплинного колектора по вулиці Шевченка, напірних колекторів та двох ниток мережі по чотири з половиною кілометра. Двісті тисяч гривень вартувала розробка для Рудного каналізаційно-насосної станції на вулиці Лесі Українки.  Каналізаційні колодязі на вулиці Шевченка обійшлися місту у мільйон гривень. 

Облаштування амбулаторії сімейної медицини – проект, який зробить медицину у Рудному доступнішою та більш якісною для мешканців. В цілому вартість цього проекту складає понад одинадцять мільйонів гривень. Станом на початок 2018 року вже розроблено проектно-кошторисну документацію та технічні умови на водопостачання, каналізування та електропостачання лікарні. На ці заходи місто витратило півтора мільйона гривень. Ще два мільйони гривень освоїли на оновлення даху амбулаторії, систем каналізації, водопостачання, опалення, заміну вікон та благоустрій території. 

Зазнала змін і рудненська середня загальноосвітня школа №74. Там вже відремонтували санвузли, спортзал та здійснили проектно-кошторисну документацію на добудову корпусу школи. 

На умовах співфінансування у Рудному облаштували дитячий спортивно-ігровий майданчик.

Не за горами й відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу) та медіатеки у Рудно. Станом на час написання статті підготовлено проектно-кошторисну документацію та здійснено експертизу проекту з реконструкції приміщення під ЦНАП та медіатеку.

Рисунок10
Рисунок9
Рисунок8
Рисунок6
Рисунок7

Значним досягненням стало відвернення екологічного лиха, що спіткало Рудно влітку 2017 року.  Мешканці селища зіткнулись із вкрай негативною екологічною ситуацією навколо річки Водяний/Вишенька, яка протікає у Рудному. Раніше чиста вода річки була забруднена скидами з підприємств та приватних помешкань. Завдяки активній позиції Ольги Посипанко, депутата Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч», проблему буде вирішено. Депутат направила 9 запитів у прокуратуру, держекоінспекцію, Львівську міську раду та поліцію. Про ситуацію було повідомлено у низку ЗМІ. В результаті Львівводоканал провів відбір стічних проб та аналіз води з кількох десятків колодязів у Залізничному та Франківському районах, обстежили побутові каналізаційні мережі цих районів та стоки з підприємств. Розпочате досудове розслідування у кримінальному провадженні Головного управління Нацполіції за поданням Прокуратури за фактом вчинення невідомими особами порушення правил охорони вод.

«Цього року ми замовимо ще одне обстеження, щоб визначити, з яких підприємств чи приватних будинків скидають стоки у річку Вишеньку. Силами селища ми продовжуємо відстоювати чистоту річки. Потрібно не лише усунути джерела забруднення, а й чистити річку, приводити її до ладу», – каже Ольга Посипанко, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч».

Значних зрушень вдалось досягти у транспортній сфері:

-Маршрут №28  збільшено до 18-ти машин за рахунок автобусів АТП-1, покращено якість роботи на маршруті, особливо у вихідні та святкові дні.

-Ініційовано змінити схему руху маршруту №28 для покращення послуг для  руднівчан. На цю мету виділено 500 тис. грн субвенції з міського бюджету на ремонт дорожнього покриття вулиці Шевченка. 

-Робота з міською та обласною радами щодо маршруту Рудно-Сихів: (розглядається сполучення Рудно-Зубра)

-Робота з відновлення автобусної зупинки на вул. Куліша у Львові

-Автобусне забезпечення дитячих лікарень на вул. Орлика (міська дитяча лікарня), Дністерській (західноукраїнський дитячий медцентр) та Лисенка (ОХМАДИТ).

«У 2018 рік ми будемо продовжувати виконувати програму Львів 2020. Зокрема, хочемо завершити будівництво каналізаційно-насосної станції та провести водопровід у домівку кожного руднівчанина. Продовжимо відновлювати амбулаторій, адже якісна і доступна медицина – це основа здоров’я мешканців Рудного. Будемо впорядковувати питання транспорту та робити його комфортнішим для пасажирів. Подбаємо і про безпеку в селищі – на всіх в’їздах, виїздах та громадських місцях буде облаштовано відеоспостереження», – підсумувала Ольга Посипанко, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч».

Comments are closed.