В Яворові обговорили виклики сучасних міст

«Інститут просвіти» у партнерстві з «Інститутом міста» провели у Яворові дискусійну зустріч на тему розвитку міст. Головна мета цих зустрічей – розробити та запропонувати містам дієві інструменти, які допоможуть написати свою власну стратегію розвитку. Першим містом, який прийняв такий захід – став Яворів.

Тут, зокрема, участь в зустрічі взяли міський голова Яворова Павло Бакунець, секретар міськради Ольга Созанська, представник Львівської міської ради Андрій Москаленко, лідер Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини Ірина Куропась, представник Інституту міста Олександр Кобзарев, народний депутат України Любомир Зубач, місцеві мешканці.

Міський голова Яворова Павло Бакунець, подякувавши присутнім на форумі за активну позицію та небайдужість до розвитку свого краю, поділився досвідом розвитку міста, а народний депутат України Любомир Зубач наголосив на потребі участі мешканців у процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Водночас заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів місцевим управлінцям про досвід впровадження сучасних інструментів для управління містом та співпраці з громадою.

Ірина Куропась з Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини, відзначила Яворівську міську раду та мера Павла Бакунця за активний розвиток міста впровадження нових інструментів управління, залучення усіх верст населення до творення кращого Яворова.

Організатори заходу планують залучати до розмови якнайширше товариство – від міських голів, депутатів, чиновників і до підприємців, звичайних мешканців, членів громадських організацій, активістів, краєзнавців, місцеву інтелігенцію. На їхню думку, це дасть найчіткіше розуміння того, де знаходиться громада на цей час і отримати картину того, якою вона хоче бути у майбутньому. Це також допоможе опрацювати шляхи досягнення бажаних результатів в умовах реального часу.

Comments are closed.