Відбулася перша сесія Львівської міської ради VII демократичного скликання

TLB_1047

Сьогодні, 24 листопада, відбулися урочистості з нагоди прийняття присяги міським головою Львова та новообраними депутатами Львівської міської ради.

Перша сесія ЛМР розпочалася з виконання Гімну України. Голова Львіської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький оголосив результати виборів, зачитав список новообраних депутатів та оголосив міським головою Львова Андрія Івановича Садового.

Депутати склали урочисту присягу: «Присягаю на вірність Українській державі, присягаю дотримуватися Конституції України та Законів України, присягаю виконувати обов’язки депутата чесно та сумлінно в інтересах громади міста Львова».

Згодом урочисту присягу на пам’ятках давньої культури міста – Львівському Євангелії, Ланцюзі бургомістра, Печатці, Церемоніальних ключах від історичних брам міста – склав міський голова Андрій Садовий:

«Присягаю на вірність Українській державі, присягаю дотримуватися Конституції України та Законів України, присягаю обов’язки міського голови Львова виконувати чесно та сумлінно в інтересах громади міста Львова. І нехай допомагає мені в цьому Бог. Слава Україні!»

Андрій Садовий звернувся до всіх присутніх:

«Для мене велика честь втретє складати присягу на посаду міського голови Львова. Напевно, сьогодні моя промова буде одною з найкоротших. Ми прожили дуже складний 2014-ий і 2015-ий рік. Багато наших львів’ян віддали своє життя як герої Небесної Сотні, як герої, які боронили незалежність нашої держави на Сході України. Частина нашої території в окупації, в країні панує бідність, слабка економіка – це ті реалії, в яких ми сьогодні живемо. Ми повинні це добре знати.

Сьогодні дуже складна ситуація в Україні, складна ситуація в світі. Світ надзвичайно крихкий. Але ми повинні думати про наше місто, думати про його розвиток. Ми заклали певні фундаменти, щоб був успіх. Ми маємо дуже якісну співпрацю з міжнародними інституціями, з фінансовими установами. Ми сьогодні повинні робити все можливе, щоб ті, кому найважче, мали нашу опіку і підтримку. Ми повинні далі продовжувати інвестувати в інфраструктуру нашого міста, дбати про культуру, дбати про створення нових робочих місць, ми повинні розвивати громадський транспорт.

Велика праця є перед нами всіма. Це все можна зробити, але за однієї умови – якщо ми будемо разом, якщо ми будемо єдині. В цьому залі для мене немає більшості, в цьому залі для мене немає меншості. Немає своїх, немає чужих. Ми всі повинні бути за одне. У цей складний час для нашої держави ми тут, у Львові, повинні показати приклад, як працювати разом.

Закінчилися вибори, і я сьогодні хочу ще раз від імені депутатів міської ради, від свого імені подякувати громаді за небайдужість, за те, що ми мали мужність, сміливість і відвагу обрати свою українську владу. Сьогодні хочу подякувати мамі, Катерині. Я би не зміг працювати без їхньої підтримки, особливо в останньому році, коли ми всі пережили складні часи. Дякую вам.

І найголовніше – ми повинні бути правдивими. Де є правда, є Бог. Де є Бог – є  перемога. Слава Україні!»

Новообраних депутатів і міського голову привітали представники релігійних громад міста, голова Львівської державної обласної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, колишній міський голова Львова Василь Шпіцер та Герой України Ігор Юхновський.

Comments are closed.