Відновлення безкоштовного проїзду у міському транспорті Львова

З моменту запровадження карантину пройшло 4 місяці. Увесь цей час пільгові категорії громадян не мали змоги користуватися своїми пільгами на проїзд. У липні Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації у Львові (далі – Міська комісія з питань ТЕБ і НС у Львові) вирішила дозволити безкоштовний проїзд пільговим категоріям громадян у міському громадському транспорті.

З метою забезпечення належного перевезення медичного персоналу та осіб, які забезпечують безпеку та життєдіяльність міста, було прийнято рішення, про припинення для всіх категорій населення пільгового проїзду у міському громадському транспорті (авто- та електротранспорті) з 23 березня 2020 року (Протокол № 10 від 19.03.2020 року Міської комісії з питань ТЕБ і НС у Львові).

Який транспорт вважається міським?

Автобусний маршрут міський – автобусний маршрут, який не виходить за межі території населеного пункту (Закон України «Про автомобільний транспорт»).

Коли відновили пільги?

З 09 липня 2020 року Міська комісія з питань ТЕБ і НС у Львові, прийняла рішення про відновлення безкоштовного проїзду для усіх пільгових категорій громадян у міському громадському транспорті (Протокол № 45 від 08.07.2020 року Міської комісії з питань ТЕБ і НСу Львові).

У якому транспорті відновлено пільговий проїзд?

Безкоштовний проїзд для пільгових категорій громадян відновлено у маршрутках та у всіх видах міського електричного транспорту (трамваях та тролейбусах), які здійснюють проїзд у межах міста Львова.

Рекомендації Міської комісії з питань ТЕБ і НС у Львові

Звертаємо увагу, що Міська комісія з питань ТЕБ і НС у Львові рекомендує мешканцям міста, які мають право на пільговий проїзд, користуватись міським транспортом з 11-00 год. до 16-00 год.

Яка кількість місць для перевезення у транспорті?

Громадський транспорт у Львові надалі курсуватиме у режимі спецперевезень, а кількість місць в транспорті обмежена кількістю сидячих місць.

Вимоги до осіб, які будуть здійснювати проїзд у транспорті

Усі особи, які здійснюють проїзд у транспорті повинні перебувати у масках.

Отже, з 09.07.2020 року у міському громадському транспорті відновлений безкоштовний проїзд для пільгових категорій громадян. Міська комісія з питань ТЕБ і НС у Львові рекомендує, пільговим категоріям громадян користуватись міським транспортом з 11-00 год. до 16-00 год. При цьому рух міського транспорту залишається у режимі спецперевезення, а кількість пасажирів обмежена кількістю сидячих місць у транспорті.

Ігор Гордон

Comments are closed.