КампаніяВідповідальне місто

7

Кампанія «Відповідальне місто» покликана навчити відповідальності за себе та свого ближнього, робити добрі вчинки, допомагати іншим та дбати про власне місто

Метою кампанії є  розпізнавати потреби та допомагати різним категоріям мешканців нашого міста: людям з особливими потребами, дітям-сиротам (дитячі будинки сімейного типу, інтернати, будинки дитини), категоріям населення, що потребують допомоги.

 • Проект «Світло в оселі»
  Соціальний проект, створений для підтримки людей старшого віку, що живуть самі та не мають змоги потурбуватися про себе та власні оселі. Акції проводяться двічі на рік: під час різдвяних та великодніх свят.
  Витративши 2-3 години вільного часу, кожен із нас може зробити неоціненний вклад у життя пенсіонера. Помити вікна, витерти пилюку з полиць старих шаф чи просто винести сміття – у квартирі пенсіонера робота знайдеться для кожного.
 • Проект «Подаруймо тепло»
  Проект спрямований на соціалізацію вихованців з інтернатів. До проекту залучені: інтернати та ДБСТ. У його рамках для дітей організовуються екскурсії, походи в кіно, театри, проводяться майстер-класи та навчання.
 • Проект «Соціальне репетиторство»
  Мета проекту – допомогти вихованцям інтернатів та малозабезпечених сімей  Львова підготуватися до вступу у вищий навчальний заклад. Соціальні репетитори проводять безкоштовні заняття для школярів 11-х класів з усіх предметів, представлених на ЗНО. Заняття проходять у приміщеннях шкіл-інтернатів та бібліотеки в центрі міста по 2 год. на тиждень.

Контакти:
Керівник кампанії: Оксана Олешко
Тел.: (067) 360-06-93
E-mail: osl.responsibility@gmail.com
Соцмережі: facebook.com/lviv.responsibility

 

Comments are closed.