Koronch1

Серед українців побутує думка, що успішний бізнесмен – це людина, яка не сплачує податки, займається економічними махінаціям та наживається на праці інших. Ігор – виходець з простої сім’ї, молодий хлопець, який успішно ламає цей стереотип. Ще у студентські часи він почав прокладати дорогу до успіху. Сьогодні він керує успішним підприємством, яке показує українцям, що сервіс європейського рівня повинен стати нормою для нашого суспільства.

Як Ваше життя привело Вас до роботи, якою зараз займаєтеся?

Я корінний львів’янин і гордий тим, що живу у Львові. Усе своє життя хотів працювати в цьому місті і для цього міста. Закінчив школу №66, опісля вступив у Національний лісотехнічний університет на механічний факультет. Потім у цьому ж виші здобув другу вищу освіту. Ще під час навчання зрозумів, що потрібно розпочинати трудову діяльність, не можна було втрачати часу. Усе життя мене цікавили автомобілі і транспорт загалом, тоді, ще студентом, запропонував себе регіональним представником з прокату автомобілів у компанію «SIXT». Тоді це була маленька компанія, яка мала кількох представників в Україні. Я відчував великий потенціал у цій компанії, адже щороку прокат автівок набував популярності. З огляду на це розпочав розвивати регіональну мережу у Західній Україні, відкрив нові представництва, підібрав персонал та очолив «SIXT» у західному регіоні.

Нещодавно, у 2013 році, заснував власну компанію «Укр-Прокат». Це повністю вітчизняна структура, яка має міцну європейську філософію – відмінний сервіс та увага до клієнтів, ось головна запорука успіху.

Зацікавлення транспортними перевезеннями втілилося не тільки у підприємницькій діяльності. Ви активно працюєте над розвитком громадського транспорту Львова у спеціальній комісії ЛМР. Чи вдається перенести власний досвід на організацію транспортних перевезень у місті?

У Львові проживає близько мільйона мешканців, щороку приїжджають сотні тисяч туристів. Громадський транспорт повинен бути зразковим, як в технічному аспекті, так і з погляду сервісу. Власне, високий рівень сервісу – це те, що змусить львів’ян з усмішкою користуватися транспортом та приїжджати на місце праці в хорошому настрої. Відверто кажучи, сервіс у львівських автобусах поки не найкращий. Поведінка водіїв, сумнівна чистота у салоні, тиснява – ці фактори, зазвичай, не покращують настрій пасажирам.

Koronch3

Оскільки сервіс у громадському транспорту на рівні зародження, то його слід активно розвивати. Не потрібно вигадувати велосипед, можна запозичити кращі практики у європейських сусідів. У більшості цивілізованих країн компанії-перевізники продають кілометри пробігу автобусів, а не перевезених пасажирів, як це відбувається у нас. Вирішення цієї проблеми дуже просте – електронний квиток. Це дасть можливість зрівняти ставлення водіїв до звичайних пасажирів і пільговиків.

Далі потрібно виробити стандарт поведінки та зовнішнього вигляду водіїв. Сорочка, краватка, культура мови та поведінка – самі водії повинні прагнути ставати кращими. У деяких європейських країнах розроблена система штрафів та покарань за неохайність водіїв, можливо, і в нас потрібно запровадити щось схоже.

Власна справа та робота у місті відбирає чимало сили і часу, проте Ви завжди знаходите можливості підтримувати різні соціальні заходи. Що мотивує допомагати громадським ініціативам?

Львів надзвичайно багатий на соціальні проекти та громадські ініціативи. Обов’язок представників бізнесу – допомагати громадському сектору реалізовувати ті ініціативи, до яких у влади не доходять руки.

Банальна теза, але діти – це наше майбутнє. Важливо, щоб «майбутнє» було здоровим і могло працювати на благо Львова та України. Коли я вперше почув про «Ярмарок спорту», одразу погодився його підтримати. Задумайтеся, на одному майданчику три дні усі школярі можуть ознайомитися з широким різноманіттям міських спортивних секції, спробувати себе і обрати спорт до душі! Це хороша і потрібна ініціатива, яку необхідно всіляко підтримувати.

Завжди закликаю своїх колег та партнерів ставати соціально відповідальними. Громадський сектор дає потужний поштовх не тільки Львову, але й усій країні.

Koronch2

Яким повинен бути Львів і львів’яни, щоб місто з гордістю можна було називати таким, у якому хочеться жити?

Львів повинен бути комфортним і безпечним, це основа для міста. На щастя, в цих напрямках зроблено чимало роботи і позитивна динаміка зберігається. Львів – успішне місто, адже приваблює тисячі туристів з усього світу. Все це говорить про те, що нам необхідно зберігати темп і рухатися далі! Потрібно збільшувати інвестиційну привабливість Львова, долучати фінансовий ресурс з-за кордону.

Якщо говорити про львів’ян, то я б розділив їх на дві категорії: активних та пасивних. Причому до першої категорії я б зарахував тих, хто долучається до життя міста, реалізовує певні проекти, піклується про інших. Інша категорія – люди, які більше нарікають, аніж роблять. Тому я закликаю львів’ян бути активними, виходити з так званої «диванної сотні» і працювати для свого рідного дому, адже дім – це не квартира, а усе наше місто!

Comments are closed.