d1 copy

Львів повинен розвиватися гармонійно, створюючи разом з культурними центрами промислові підприємства. Промислове обличчя міста сьогодні представляє «Львівська ізоляторна компанія», яку очолює Оксана Динік. Вона переїхала до Львова з Луганської області та приклала максимум зусиль, щоб компанія працювала за європейськими стандартами та вийшла на міжнародний ринок. Сьогодні Оксана Динік готова спрямувати свої зусилля на розвиток промисловості в нашому місті й переконана, що українська продукція є конкурентоспроможною.

Як Ваше життя привело Вас до роботи, якою Ви зараз займаєтеся?

Я народилася у Лисичанську, в Луганській області. Закінчила школу №5, була старостою класу, брала активну участь у шкільній діяльності. З 1990 по 1996 рік навчалася у філії Дніпропетровського хіміко-технологічного університету у Сєверодонецьку за спеціальністю «інженер-хімік-технолог».

Як склалася Ваша професійна діяльність?

Після закінчення навчання мені запропонували посаду інженера-технолога на Лисичанському склозаводі «Пролетар» та дали один з найбільших цехів. Там і починала свою трудову діяльність. Лисичанськ – місто скловиробників. Містечко маленьке, всі один одного знають і здобути собі визнання як інженера-технолога серед людей, які знали тебе ще з садочка, було досить складно.

На мою діяльність вплинули мої батьки. Я бачила їхнє захоплення, як вони віддаються цій справі. Коли вперше побачила скловарну піч, то зрозуміла, що це саме те, з чим хочу працювати, вивчати і знати.

Також працювала на підприємстві «Еверласт» в Одесі інженером з сертифікації. На той момент виробництво тільки починало розвиватися. Спілкуючись з людьми на роботі, зрозуміла, що є необхідність дати їм певні послуги в обслуговуванні тієї техніки, яку вони придбали.

Пізніше, порадившись з родиною, ми вирішили, що будемо жити і починати відкривати свій бізнес у Львові, оскільки мій чоловік родом з цього міста. Ми пропрацювали 5 років. Багато чого зробили: набрали людей, вивчили їх. Навчання проводили в Польщі, Голландії, закупили обладнання. Необхідно було розширюватися, але я не ризикнула брати кредитування, і ми вирішили на певний час припинити свою діяльність. Я отримала дуже потужний досвід.

З 2011 року почала працювати у Львівській ізоляторній компанії, пройшла шлях від начальника цеху до генерального директора. Коли влаштовувалася, на моїх очах домонтовували  нову сучасну лінію.

d3 copy

У мене велике підприємство з великою кількістю людей. Зараз переді мною стоїть завдання перейти з радянщини до європейського стандарту. Це моя мета. Ми вже маємо напрацювання в цьому напрямку: як побудувати систему, щоб вона працювала без прізвищ. Усуваємо багато бюрократичних моментів, хочемо їх позбутися загалом, щоб людина мала більше відповідальності, свободи дії. Я готова поділитися з іншими підприємцями своїм досвідом. Ми можемо показати на прикладі, як це працює у нас на підприємстві і як це можна застосувати на практиці. Це дуже просто, тільки треба мати бажання.

Ми запланували за 3 роки побудувати підприємство, зробити нові цехи, реконструювати їх, поставити новітню техніку. Зараз працюємо над цим. Наші партнери, які купують у нас продукцію – у 95% за кордоном. Певну частину комплектації для своєї продукції ми закуповуємо в різних країнах. Думаю, що у першій половині 2016 року ми будемо мати 100% український продукт. Ми працюємо з металургійними, металообробними  підприємствами.

Вважаю, що свої основні здобутки я отримала у Львові.

d2

Як повинен змінитися Львів і львів’яни, щоб наше місто можна було назвати таким, у якому хочеться жити?

Місто має бути комфортним для кожного. Усі люди різні, і кожен мусить відчувати себе як удома. Завжди потрібно ставитися до міста так, як до свого майбутнього. У місті є все. Можна вдосконалювати інфраструктуру, багато чого робити. Це постійний процес, тут є над чим працювати. Якщо ми всі будемо виконувати певні елементарні речі, тоді місто буде зовсім інакшим.

Моя діяльність спрямована на те, щоб зробити промисловість орієнтованою на працівника, заохочувати працівників працювати. Хочеться, щоб ми продавали українську продукцію, яка би представляла на гідному рівні не тільки наше місто, але й Україну в цілому. Сьогодні і в майбутньому ми маємо задовольнити свого покупця, працівника і отримувати економічний результат.

Comments are closed.