василишин1

Запорука розвитку будь-якого європейського міста – це мікс  кваліфікованих та раціональних управлінців, активного та ініціативного громадянського суспільства, а також фінансова грамотність та привабливі умови для ведення бізнесу. Олег Василишин понад 15 років пропрацював у банківській сфері, здобув досвід ефективного управління фінансами, ознайомився з реальними потребами вітчизняних підприємців, тому тепер він має необхідні знання та вміння, аби ефективно працювати для розвитку міста.

Як Ваше життя привело Вас до роботи, якою Ви зараз займаєтеся?

Я народився на Тернопільщині 4 липня 1969 року. У дитинстві мріяв про те, що й усі хлопчаки – бути відомим спортсменом, адже на напівпрофесійному рівні грав у футбол. Ще мріяв про те, щоб усе було гаразд у сім’ї, в тому містечку, де я народився.

Професію для себе обрав банківську, 19 років свого життя віддав банківській системі. Закінчив факультет банківської справи Тернопільської академії народного господарства.  Тоді це була надзвичайно цікава спеціальність, адже на зламі 80-х та 90-х комерційні банки тільки почали розвиватися. Поспілкувавшись зі своїми друзями, які вже опановували цю професію, я остаточно визначився з вибором.

Отримавши освіту, почав реалізовувати себе в банківській системі. Працював у чотирьох різних банках. Починав з посади економіста, зараз працюю директором обласної дирекції державного банку «Укргазбанк».

Робота захоплює, тому що щодня працюєш з різними людьми, спілкуєшся, допомагаєш вирішувати проблеми. У кожного з клієнтів накопичується чимало фінансових запитань: куди вкласти гроші, як вкласти, яку банківську установу вибрати.  Мені подобається знаходити правильні виходи із ситуацій, які переді мною ставить життя.

Що чи хто сформував Ваші життєві орієнтири, допоміг стати на шлях, яким Ви зараз ідете?

Насамперед батьки. Завдячую їм тим, чого досягнув у своєму житті, й тим, чого ще прагну досягти. Однозначно, на моє формування впливають ще й моя дружина та двоє донечок. До речі, мені щастить з оточенням. Люди, які поруч зі мною, завжди мені допомагають, формують мій світогляд. Мої вчителі, викладачі, друзі, яких у мене доволі багато, і, зокрема, в «Об’єднанні «Самопоміч». Тому я й перейнявся ідеєю попрацювати в команді задля створення Львова таким містом, в якому справді хочеться жити. Я маю значний досвід роботи в банківській системі, розумію, що таке бюджет та економіка, знаю, як краще заощадити та куди ефективніше вкласти кошти. Тому з радістю використовуватиму свої знання для збагачення та розвитку Львова.

василшин3

Яким повинен бути Львів і львів’яни, щоб місто з гордістю можна було називати таким, в якому хочеться жити?

У Львові я мешкаю вже 19 років, називаю себе корінним сихівчанином. Кожна людина хоче жити в комфортному місті з розвинутою інфраструктурою, з логічно вибудованою системою обслуговування мешканців, хоче спокійно працювати і отримувати гідну зарплатню.

У житті міста є чимало сфер, до розвитку та трансформації яких мені б хотілося долучитися. Насамперед потрібно продумати комплекс дитячих та спортивних майданчиків в усіх районах міста. Банальна фраза, але діти – це наше майбутнє. Вільний від навчання час вони повинні проводити активно, з користю для здоров’я, повинні плекати свої таланти. Тож потрібно розвивати спортивні секції та позашкільні гуртки, якомога більше сприяти всебічному розвитку школярів.

Крім того, є таке поняття як «бюджетна сфера». Робота з фінансами – це, власне, моя спеціалізація, тому докладатиму максимум зусиль, аби використання коштів громади Львова було прозорим та ефективним. Якщо у місті працюватиме злагоджена та кваліфікована команда – розвиток великими кроками нам гарантований.

василишин2

Яким повинен бути депутат місцевої ради в сьогоднішніх реаліях?

Передовсім – це людина без негативного шлейфу. Депутат повинен мати чисту історію, не бути політичним кар’єристом, який від виборів до виборів міняє різні партії з метою власної наживи. Депутат – це слуга народу, його завдання – допомагати громаді розвиватися, підштовхувати до вирішення проблем та всіляко сприяти корисним ініціативам «знизу». Якраз таких людей я бачу в команді «Самопомочі» і радий, що разом із ним йду до міської ради. Як самодостатня людина, я йду в політику не заробляти, а допомагати мешканцям та творити Львів комфортним, безпечним і успішним містом.

Comments are closed.