попельчук1

Місто з його нормативно-правовими актами – це держава всередині держави. Щоб наше місто функціонувало за розумними правилами, які відповідатимуть українському законодавству, необхідна плідна робота команди досвідчених правників. Сергій Попельчук – успішний адвокат, який має досвід роботи з мешканцями та знає їхні проблеми. Сьогодні він готовий спрямувати свої знання на благо міста.

Як Ваше життя привело Вас до роботи, якою Ви займаєтеся?

Я народився 20 лютого 1973 року у Львові. Жив з мамою, без батька. Дитинство було нелегким, тож завжди мав бажання стати самостійним, економічно незалежним і забезпечити себе та свою сім’ю. Зі своїм життєвим шляхом визначився досить рано, у восьмому класі вирішив, що хочу стати юристом. У житті неодноразово зіштовхувався з несправедливістю, тож хотів допомагати іншим людям, захищати їх та відстоювати їхні права та інтереси. Реалізував свою мрію, вступивши на юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

Як склалася Ваша професійна діяльність?

Після закінчення університету працював юрисконсультом у різних  львівських компаніях, а також у Державній інспекції контролю за цінами. З 2010 року займаюся адвокатською практикою з цивільного, господарського, адміністративного права, використовуючи здобутий раніше досвід.

З позиції свого і професійного, і життєвого досвіду можу пишатись насамперед судовими справами захисту людей, фізичних осіб. Це справи, у яких вдалося відстояти інтереси простих людей, відновити справедливість за допомогою юриспруденції.

попельчук3

Хто такий депутат місцевої ради та як він повинен працювати?

Депутат – це людина, яка мусить мати чітку позицію, бути представником громади. Потрібно правильно ставити запитання: «Що я як депутат можу зробити для міста?», а не навпаки.

Завдання міської ради, депутатів полягає в тому, щоб у межах наявних можливостей якомога ефективніше захистити інтереси малозабезпечених жителів міста. Кошти необхідно  спрямувати для громади та людей. Для цього потрібно постійно здійснювати моніторинг невирішених нагальних питань, налагодити комунікацію з львів’янами та дати їм можливість висловлювати свою думку. Аби міська влада ефективно використовувала кошти з бюджету, вона мусить бути обізнаною в усіх аспектах життя громади. Для цього необхідно налагодити двосторонній діалог.

попельчук2

Який досвід, знання та професійні якості Ви використовуватимете у депутатській діяльності?

Маю значний досвід юридичної роботи, знання у галузі права. Міг би допомагати в розробці нормативних актів, щоб вони відповідали законодавству, проводити моніторинг та контроль за роботою правоохоронних органів, судових установ, адже зсередини знаю, як вони працюють.

Comments are closed.