мельник1

Найважливіше, що необхідно для верховенства права в країні – щоб законів дотримувалися. Свою професійну діяльність Юрій Мельник зосередив на вивченні законодавства України та його дотриманні під час розгляду справ та спорів. Здобувши адвокатський досвід, Юрій Мельник готовий працювати для захисту прав міста та його мешканців.

Як Ваше життя привело Вас до роботи, якою Ви займаєтеся?

Я народився у Львові 30 жовтня 1976 року. Мої батьки – освітяни: мати  – вчитель середньої школи, батько – викладач вищого навчального закладу, обидва вже на пенсії. Навчався у середній школі №83. У 1999 році закінчив юридичний факультет Львівської комерційної академії за спеціальністю «Правознавство».

Уже на момент вступу до академії свідомо прийняв рішення, що хочу бути юристом. Однак, тоді не міг глибоко розуміти, що це за робота, з чим вона пов’язана, які саме її переваги і недоліки. Під час навчання декан нашого факультету часто говорив, що професія юриста – це постійний головний біль. Тоді я не міг зрозуміти значення цих слів, розуміння прийшло вже під час роботи. Робота юриста – в його голові, де би він не був, що б не робив, постійно думає про неї, згадує про завдання, завжди шукає оптимальні шляхи вирішення тої чи іншої проблеми.

Як склалася Ваша професійна діяльність?

У 1999 році мене прийняли на роботу на посаду помічника адвоката до Адвокатського об’єднання «Павленко, Стаценко і Осінчук». Мені надзвичайно пощастило, оскільки вже тоді компанія була однією з найбільших юридичних фірм у Західній України, тут працювало багато висококваліфікованих юристів, адвокатів, більшість з яких працюють тут досі. Відповідно, я мав можливість вчитися і постійно вдосконалювати свої навики. Основна категорія справ, якими займається наша компанія – це цивільні, господарські, адміністративні спори, корпоративне, сімейне, трудове право. У 2002 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Зараз працюю виконавчим директором Адвокатського об’єднання «Павленко і Партнери». Колектив об’єднання невеликий, близько тридцяти працівників, тому ми живемо як велика сім’я. У нас чудовий колектив, у якому всі хочуть працювати. Свідченням цього є дуже мала плинність кадрів. Ми всі дружні, разом обговорюємо робочі питання, разом відзначаємо святкові події. Загалом – націлені на результат.

Законодавство України сьогодні є достатньо добрим, наближеним до європейських стандартів. Проблема полягає у його застосуванні, байдужості і небажанні його виконувати звичайними пересічними людьми, чиновниками і т.д.

мельник3

Які знання, професійний досвід Ви використовуватимете в депутатській діяльності?

Захищатиму інтереси міста, долучатимуся до розробки актів, які приймаються містом, перевірятиму їх на предмет відповідності закону. Більше уваги приділятиму спрощенню адміністративних процедур, які існують в місті. Хоча зараз вони вже достатньо оптимізовані і багато робиться для того, щоб звичайним мешканцям було набагато простіше отримати послугу, якої вони потребують.

Вважаю, що у Львові існує проблема якості державних безкоштовних консультацій. Люди отримують ці юридичні послуги неналежної якості: або неправильно обраний спосіб захисту, або неопрацьована вся необхідна інформація, і людина не отримує того результату, за яким вона звернулась. В таких центрах треба підвищувати якість надання послуг.

У нашій компанії є великий відсоток послуг, які ми надаємо безкоштовно. Якщо ми бачимо, що клієнт не має можливості її оплатити в силу тих чи інших об’єктивних причин, то, звичайно, ми все одно допоможемо, надамо послугу, яка не буде якісно відрізнятися від тої послуги, яку ми надаємо за гроші.

Думаю, що варто більше популяризувати бажання великих юридичних фірм чи приватних юристів, витрачати якийсь відсоток свого часу на надання безкоштовної допомоги тим верствам населення, які цього потребують. Маю тверде переконання, що такі послуги будуть набагато якіснішими, ніж ті, які надаються в безкоштовних центрах. Бо переважно в безкоштовних консультаціях працюють студенти, які мають багато вільного часу, але попри це, не мають необхідного досвіду, а в нашій професії досвід і практика – це найважливіше.

мельник2

Як повинен змінитися Львів і львів’яни, щоб наше місто можна було назвати таким, у якому хочеться жити?

Львів є прекрасним і комфортним місцем для життя. Переконаний, що це найкраще місто в Україні. Звичайно, межі для вдосконалення не існує, ідеалу досягнути дуже складно. Але до цього треба прагнути. Львів’яни – прекрасні люди, всі люблять своє місто і готові змінюватися. Дуже важливо, що сьогодні ми всі готові приймати нові правила для того, щоб в цілому всім нам стало комфортніше і краще жити. Просто для цього потрібен час. Важливо не зійти з того шляху, на якому ми вже є, впевнено, правильно рухатися вперед, і все нам вдасться.

Ми мусимо всі разом навчитися поважати закон. Коли ми всі чітко усвідомимо, що закон є обов’язковим для всіх, і всі зобов’язані його неухильно дотримуватися, тоді зміниться і наше життя.

Comments are closed.