“Вимагаємо відкриті списки! Почали з себе”: у Львові обрали кандидатів до Парламенту та місцевих керівників організацій

Відкритість та залучення громадськості завжди були у пріоритеті “Самопомочі”. Саме з цією метою у суботу, 18 травня, провели внутрішньопартійне рейтингування кандидатів в народні депутати України від Львівської обласної та Львівської міської організацій «Об’єднання «Самопоміч». Відтак, за підсумками голосування було визначено п’ять осіб, які приєднаються до обраних в інших областях. Також та зборах обрали очільників місцевих організацій.

 «У майбутньому списку до 80% будуть нові обличчя для українського парламенту. Ми сьогодні вже маємо кістяк. Це є депутати Верховної ради, які пройшли вишкіл, і партійці рейтингуванням будуть визначати їхнє місце у списку. А 70-80% – це будуть наші лідери з областей, керівники спілок та професійних організацій, люди, які гідні працювати для держави в непростий час. Список «Самопомочі» об’єднає дуже багато класних людей», – пояснив лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

Представниками “Об’єднання “Самопоміч” обрали 10 кандидатів у Парламент від Львівської області. Серед першої п’ятірки: Парасковія Дворянин, Роман Кізима, Інна Свистун, Павло Бакунець і Любов Голубіцька. 

Натомість за підсумками рейтингування народних депутатів було обрано 15 представників, серед яких до першої п’ятірки увійшли: Олег Березюк, Олег Лаврик, Любомир Зубач, Оксана Сироїд та Сергій Кіраль.

Нагадаємо, що кінця травня такі збори пройдуть у всіх областях України.

Також міська організація «Об`єднання Самопоміч» обрала керівника на наступні два роки. Відтак, на зборах «Об`єднання «Самопоміч» у Львові колеги одноголосного переобрали Андрія Шевціва керівником міської організації на третій термін.

«Мені за честь представляти «Об`єднання «Самопоміч». Це організація, яка завжди була, є і буде платформою для взаємодії. За ці роки вдалося провести величезну кількість спортивних, безпекових, освітніх, культурних проектів. Ми поспілкувалися з тисячами людей, багатьом допомогли. І дуже тішить, що люди – задоволені, адже це – найбільша винагорода за виконану роботу», – розповів очільник міської організації.

Натомість переможцем області втретє поспіль стала депутатка Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

 

 

Comments are closed.