Як самостійно знайти постачальника газу з низькими тарифами?

У серпні 2020 року було спрощену процедуру зміни постачальника газу для побутових споживачів. У зв’язку з цим, мешканці могли самостійно обрати того постачальника, у якого є найнижча ціна на відповідні послуги у коротші терміни. Для спрощення пошуку постачальника було створено сервіс «Газотека».

Проблема пошуку постачальника викликала багато труднощів у побутових споживачів щодо вибору ціни на газ в різних постачальників. Таким чином, було створено сервіс «Газотека».

Для чого створений сервіс «Газотека»?

Вказаний сервіс дозволяє спрогнозувати витрати на постачання газу (щомісячні та річні) при зміні постачальника природного газу за умови введення річного споживання газу.

Коли розпочав працювати сервіс «Газотека»?

З вересня 2020 року розпочав функціонування в тестовому режимі сервіс порівняння цін на газ для побутових споживачів «Газотека».

Як часто змінюють ціни на постачання газу у сервісі «Газотека»?

Ціни на постачання газу у сервісі «Газотека» змінюють щомісяця.

Які тарифи вказані на сервісі «Газотека»?

Звертаємо Вашу увагу, що на сервісі «Газотека» тарифи відрізняються за строковістю та ціною.

Наприклад, щомісячний тариф встановлюється лише на 1 місяць, тому на наступні місяці ціна на газ буде інша. Щодо інших тарифів на газ, то ціну та строковість дії ціни, слід уточнити на сайті відповідного постачальника, або, зателефонувавши до такого.

Де можна знайти інструкцію про те, як користуватись сервісом «Газотека»?

Відеоінструкція наявна у мережі Інтернет за посиланням.

Отже, щоб спростити пошук постачальника газу, який надає послуги побутовимспоживачам за найнижчою ціною, створили сервіс «Газотека». Відповідно, тепер побутовіспоживачі можуть самостійно на вказаному сервісі дізнатися інформацію про тарифи на постачання газу.

Володимир Вовк, Ольга Туркот

Comments are closed.