Юридична служба для львів’ян знову працює

З 1 липня гаряча лінія «Об’єднання «Самопоміч» відновила роботу. Зателефонувавши за номером (032) 297-1000 можна отримати безкоштовну юридичну консультацію, поставити запитання та повідомити про комунальні проблеми в місті. Консультація працює у будні з 10:00 по 17:00.

На прийом до юристів «Об’єднання «Самопоміч» завжди стояла черга львів’ян. Наші юристи кваліфіковано та оперативно консультували усіх охочих, допомагали у вирішення проблем. Тепер, після невеличкою перерви, юридична служба працює знову.

«Об’єднання «Самопоміч» — це організація, яка робить людей сильнішими, навчаючи їх вирішувати проблеми та розвиваючи їх. Одним з перших напрямків роботи «Об’єднання «Самопоміч» у Львові було надання безкоштовних юридичних консультацій. Мабуть, кожен у місті знає, що  у разі виникнення будь-яких комунальних проблем потрібно телефонувати за номером гарячої лінії «Об’єднання «Самопоміч» (032) 297-1000.

Найчастіше люди потребують допомоги у вирішенні справ, пов’язаних із трудовим законодавством, порядком успадкування, захистом прав споживачів і, звісно, щодо житлово-комунальних питань. Працівники «Юридичної служби» намагаються щоразу надавати вичерпні консультації, тому регулярно співпрацюють з органами державної влади та місцевого самоврядування задля отримання актуальної інформації.

Наразі, в умовах карантину, юридична консультація працює дистанційно. Отримати відповідь на своє питання можна, зателефонувавши (032) 297-1000 або написавши на  osl.pravo2975737@gmail.com або osl.info2971000@gmail.com. Консультація працює у будні з 10:00 по 17:00.

Comments are closed.