ЗАПРОШУЄМО НА СТАЖУВАННЯ У «ЮРИДИЧНУ СЛУЖБУ ДЛЯ ЛЬВІВ’ЯН»

Безкоштовна юридична консультація працює на базі «Об’єднання «Самопоміч» вже понад 10 років. Попрацювати разом із юристами та набути практичний досвід мають змогу студенти та випускники ВНЗ юридичних спеціальностей.

Пройти стажування у «Юридичній службі для львів’ян» можуть студенти та випускники юридичних факультетів. Кожний вибудовує зручний для себе графік роботи та за результатами стажування отримує характеристику.

«В університеті студенти вивчають теорію, а робота у юридичній службі дозволяє втілити набуті знання на практиці. Також це новий досвід: у житті трапляються значно цікавіші і складніші випадки, ніж про це пишуть у підручниках. Тому ми запрошуємо студентів та випускників приєднуватися до нашої роботи, вдосконалювати свої знання та допомагати тим, хто цього потребує», – зазначає юристка Ольга Туркот.

Юристи консультують у питаннях зі всіх галузей права, окрім кримінального та кримінально-процесуального. Найчастіше люди потребують допомоги у вирішенні справ, пов’язаних із трудовим законодавством, порядком успадкування, захистом прав споживачів і, звісно, щодо житлово-комунальних питань. Проте, згідно з українським законодавством, представники центрів первинної правової допомоги не можуть супроводжувати справи позивачів у судах.

Щоб долучитися до роботи юридичного відділу «Об’єднання «Самопоміч», звертайтеся за тел. (032) 297-10-00; E-mail: osl.pravo2975737@gmail.com або osl.info2971000@gmail.com .

Comments are closed.