КампаніяЗдорове місто

1

Життя зі спортом – яскравіше! Долучайтеся до загальноміської кампанії спорту та промоції здорового способу життя «Здорове місто»

Мета проекту – заохотити людей дбати про своє здоров’я, займатися спортом, активно проводити будні та вихідні дні, правильно харчуватися і лікуватися, тим самим нести відповідальність за власне життя, стати прикладом для людей навколо. Завдяки плідній співпраці зі спортивними федераціями міста, кампанія спорту та здорового способу життя «Здорове місто» має можливість допомогти кожному, хто прагне себе знайти у тому чи іншому виді спорту. Ми пропонуємо Вам зайнятись спортом, брати участь у майстер-класах, розважальних акціях, різноманітних змаганнях.

Долучайтеся до нас! Відкривайте спорт для себе! Живімо в здоровому місті!

 • Міні-футбол зі «Здвигом»
  Участь прихильників «Здорового міста» в обласних змаганнях з футболу. Щонайменше раз у тиждень хлопці збираються дружнім колективом та прагнуть до нових перемог у житті. Кубок, чемпіонат чи звичайний товариський матч – всюди хлопці викладаються на повну і популяризують спорт у нашому місті.
 • Акція «Покажи клас»
  Якщо Ти школяр і ще й досі не знаєш, який вид спорту обрати для себе, то даний проект присвячується Тобі. З грудня 2014 року команда «Здорового міста» спільно із спортивними федераціями міста мандрує по навчальним закладам Львова, аби зробити із учнів майбутніх чемпіонів. Щонайменше раз у тиждень юні вундеркінди з різних видів спорту проводять показові виступи на заняттях з фізкультури. Після чого кожен глядач, якому сподобався виступ може записатись у ту чи іншу секцію та після уроків активно проводити своє дозвілля. Для здібних спортсменів, які мають що продемонструвати школярам просимо звертатись за номером: (067) 360 06 96.
 • «День здоров`я» у садочку
  Проект «День здоров`я» у садочку триває вже третій рік. Метою акції являється популяризація здорового способу життя серед дошкільнят. Акція відбувається 2 рази на тиждень в кожному садочку Львова, у вигляді проведення анімаційних вистав для дітей та інформування батьків, у яку спортивну школу чи секцію можна віддати свою дитину. Якщо у вас є вміння та бажання працювати із дітьми, веселити їх та проводити цікаві руханки-долучайтесь до нас. Станьте частинкою проекту.
 • Тиждень доступного спорту
  Проект, де кожен охочий протягом тижня може спробувати  себе у будь-якому виді спорту безкоштовно! В рамках проекту діє акція «Досягай Вершин» – впродовж тижня є можливість спробувати себе у скелелазінні та перевірити свої сили.
 • Сучасні танці для літніх львів’ян
  Ніколи не пізно навчитися танцювати, навіть якщо вам за п’ятдесят. Кампанія “Здорове місто” спільно із колективом “Аматор” запрошують мешканців міста до занять сучасного танцю. Безкоштовні тренування відбуваються у понеділок та вівторок з 9:00 по 11:00 в стінах палацу культури імені Гната Хоткевича. Більше інформації за номером телефону: (067) 360-06-96.
 • Здоровий зір
  Спільно зі студентами 5 курсу медичного університету імені Данила Галицького, працюємо над розробкою нового проекту «Здоровий зір». У рамках проекту, будуть проведені профілактичні тренінги для дітей молодших класів усіх шкіл м. Львова, з наглядною демонстрацією ока, як зорового аналізатора людини та навчально-методична підтримка дітям в питаннях гігієни зору.
 • Чиста школа – здоров’я на відмінно!
  Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» спільно з кампанією «Здорове місто» започаткувала соціальний проект «Чиста школа – здоров’я на відмінно!», який проходить у всіх школах м.Львова.  Впровадженням даного проекту звертається увага на загальну систему гігієни у навчальних закладах та надаються поради щодо дотримання санітарно-епідеміологічного режиму у загальноосвітніх школах м.Львів.
 • Стоматологія для школярів
  Проект «Стоматологія для школярів» був створений в березні 2015, який спрямований на профілактику стоматологічних захворювань у дітей та надання практичних навичок по догляду за ротовою порожниною. Кампанія «Здорове місто» спільно з молодими лікарями-інтернами, два рази на тиждень проводить профілактичний тренінг для 1-их класів в різних школах Львова. Якщо Ваше покликання – це стоматологія, якщо Ви молодий та перспективний, любите дітей та хочете їх навчити правильно чистити зуби, долучайтесь до нашої команди.
 • «Група здоров`я» для літніх людей
  Найкращий спосіб бути здоровим – займатись спортом. Кампанія «Здорове місто» активно працює над промоцією здорового способу життя для всіх вікових категорій громадян. Даний проект був створений з метою підтримки здоров`я та зберігання життєвого тонусу для літніх людей, які прагнуть залишатись в хорошій фізичній формі навіть у похилому віці. «Групи здоров`я» для літніх людей були започатковані ще 3 роки тому «Об’єднанням «Самопоміч» спільно із Міжнародним Центром корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація». Тренування проходять щопонеділка та щосереди об 11:00 в палаці культури імені Гната Хоткевича.
  Записатися на заняття та дізнатися більше інформації можна, зателефонувавши за номером: (032) 297-10-00; (067) 360-06-96. 
  Запрошуємо долучатися!
 • Щорічний «Ярмарок спорту»
  «Ярмарок спорту» – це можливість обрати для себе та своїх близьких той вид спорту, який вам найбільше до вподоби. Три дні показових виступів від спортивних організацій та проведення майстер-класів з відомими спортсменами України.

Розпочни із себе – будь прикладом для інших!

Контакти:
Керівник кампанії: Олег Чунис
Тел.: (067) 360-06-96
E-mail: osl.health@gmail.com
Соцмережі: facebook.com/healthycitylviv

 

Comments are closed.