Зручно, швидко та на місці: невдовзі Винники матимуть свій ЦНАП

Третій рік триває реалізація Комплексної програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальних громад міста Винники та селищ міського типу Рудно і Брюховичі. У її рамках проводять ремонти шкіл, лікарень, будинків культури, покращують інфраструктуру, відкривають медіатеки та Центри надання адміністративних послуг. Появи останнього, до речі, мешканці Винників чекають уже цьогоріч.

Взагалі завдяки бюджету розвитку ще наприкінці 2017 у 2-му відділенні 6-тої міської поліклініки м. Винники обладнали сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням. Також за кошти Львівської міської ради відновили роботу дитячого садочку, який не працював 17 років, розпочали тотальне каналізування та ремонт вулиць. А для покращення транспортного сполучення на маршрут № 29 виїхали нові 12-метрові автобуси. Окрім цього, для мешканців нижньої частини Винників Львівське комунальне АТП-запустило шатл-бас.

Тепер свої мережі розширює Центр надання адміністративних послуг, який невдовзі з’явиться на вул. Галицькій, 12. Згідно з технічним завданням, приміщення потрібно реконструювати: розібрати підлогу, залити стяжку та встановити нове покриття, замінити всі вікна й двері, звести внутрішні цегляні перегородки, влаштувати гідро- і звукоізоляцію, встановити підвісні стелі, провести внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, утеплити фасад, облаштувати систему водопостачання та водовідведення, систему опалення та вентиляції приміщень відповідно до їх призначення, облаштувати освітлення, перевірити та запустити всі системи.

«ЦНАПи – це дуже зручно. Кожен львів’янин може прийти у той, який до нього ближчий, адже у Львові охоплені всі райони. Окрім цього, наприкінці 2018 там збільшили кількість послуг, а також почали розвивати інтерактивні сервіси. І тепер, у найближчий час, мешканцям Винників не потрібно буде їздити до Львова, ходити від однієї установи до іншої у пошуках потрібних довідок чи з подачею документів – усе можна буде зробити на місці звернувшись у ЦНАП»,розповідає депутат Винниківської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Дмитерко.

Нагадаємо, що у липні 2016 року Львівська міська рада затвердила Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальних громад міста Винники та селищ міського типу Рудно і Брюховичі. Вона розрахована до 2020 року та спрямована на вирішення нагальних потреб міста/селища та їхніх мешканців.

Comments are closed.