Зустрічі з мешканцями, великогабаритні автобуси та освітні простори, – Андрій Шевців про роботу у 2019 році

2019 рік був насиченим у житті міста та країни. Про це як ніхто інший знає член партії “Об’єднання “Самопоміч”, депутат Львівської міської ради Андрій Шевців, який розповів про свою діяльність у минулому році

✅ Зустрічі з мешканцями на окрузі та спілкування в телефонному режимі у мене відбуваються щоденно, саме тому відсутній чіткий графік прийому. Всі охочі можуть зателефонувати за номером (067) 670-81-87 та домовитись про зустріч у будь-який час.

✅ Як депутат міської ради обов’язково беру  участь у засіданнях профільної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова, пленарних засіданнях сесії міської ради. Веду діяльність з представництва інтересів громади м. Львова зокрема виборців свого виборчого округу (№40)

Про щоденне:

✅ Постійний контакт з комунальними підприємствами та службами мікрорайону – синхронна діяльність, оперативне передання інформації (побажань чи скарг від мешканців) – запорука доброго контакту. Тут особлива дяка, як небайдужості та активності моїх сусідів, так і відкритості та відданості комунальних служб, та можливість спільного пошуку вирішення проблемних питань. 

✅ Запроваджено великогабаритні автобуси на маршруті №45, кількість, інтервал руху та якість, яких дозволяють комфортно пересуватись між мікрорайоном та центром міста. Надалі працюємо над вдосконаленням мережі громадського транспорту мікрорайону.

✅ Продовжено тролейбусного маршруту №22 до Стрийського автовокзалу, що покращує мобільність мешканців.

✅ Завершено капітальний ремонт вулиць Пулюя та частини Трускавецької з влаштуванням комфортної розв’язки, велосипедних доріжок, турнікетів та освітлення.

✅ Завершено ремонт та освітлення майданчика в подвір’ї будинків вул. Кульпарівська141-143.

Завдяки роботі у попередні роки, а саме прокладанню 15 км оптоволокна по мікрорайону, легше вдалось реалізувати:
✅ встановлення розумних світлофорів на Кульпарківській (відтинках від Наукової до Трускавецької). Це питання було дуже важливим: у зв’язку з розвитком кварталу поруч ТЦ Victoria Gardens, а також розміщення гаражних кооперативів мешканці якого постійно перетинають цю широку вулицю з активним трафіком.

✅ встановлення камер відеоспостереження на громадських просторах, біля освітніх закладів на перетині вулиць Кульпарківська-Трускавецька обладнання з функцією розпізнавання номерних знаків та обличчя, адже ця частина є одним з основних в’їздів у місто.

✅ Щодо освіти:
Ми продовжуємо розвивати та наповнювати освітні простори – це нове обладнання, новий рівень вивчення предметів та дисциплін. Також тепер у школах в районі є спеціалізовані класи, коворкінг-зони та інтерактивні дошки. В доповнення звичайним їдальням відкриваються стильні шкільні кафе зі смаколиками.

✅ Змінили підхід до бібліотек — тепер тут окрім паперових книжок, є електронні та аудіо.

✅ Забезпечили дітей з особливими освітніми проблемами розвитковими та спеціалізованими кімнатами. Це і темна сенсорна кімната, і кімната Монтессорі.

✅ Поліклініка теж зазнала змін:
Всі процеси в ній — від прийому пацієнта до звітності — реалізовані в IT-системі. Також робочі місця сімейних лікарів обладнані новітньою технікою.

✅ Позашкілля, школа мистецтв, будинок творчості:
Тут ми встановили техніку та програмне забезпечення для навчання музики. Працюємо з партнерами над новим приміщенням в мікрорайоні, яке має стати надсучасним навчальним музичним простором.

Наша ціль — інтелектуальна молодь, тому ми обладнали інтерактивно-тематичний шаховий клас, в Ліцеї Івана Пулюя та Будинку творчості.

✅ Відкриття Скелелазний центр Rock Station – один з професійних центрів скелелазіння у районі, а навіть міста. Такий формат місця у закладі середньої освіти створює альтернативу знаному нам всім уроку фізкультури – відкриває нові горизонти. Наразі напрацьовується спосіб інтеграції таких занять у шкільну програму, а учні з усього району в якості факультативу можуть сміливо займатись з професійними скелелазами.

✅ На повну працює спортивний майданчик «TIME» на базі Ліцею імені Івана Пулюя, в рамках співпраці з ГО «Здорове місто – Львів» регулярно проводяться футбольні змагання та турніри.

✅ Фінальна стадія готовності дитячого клубу «НАУКОВИЙ» , вул. Наукова, 29
У Львові немає жодного безкоштовного міського наукового гуртка для дітей від 5 до 13 років, що у свою чергу не дає можливості розвивати науковий потенціал дітей, а отже втрачати якісних науковців країни у майбутньому.

Кілька завдань, які ставлю перед собою на 2020 рік:

  1. Продовження роботи з мешканцями вулиць Наукова, Івана Пулюя, Кульпарківська, Симоненка над покращенням благоустрою та комфорту у дворах, громадських та дитячо-спортивних просторах.
  2. Відкриття простору STEAMspace (простір для креативу, практичного навчання, що поєднає у собі науку, техніку, інженерію, мистецтво і математику. Місце для вчителів, підприємців, тих, хто робить своїми руками і всіх, хто хоче від них вчитись), вул. Наукова, 49
  3. Спільно з партнерами робота над будівництвом та відкриттям Дитячого клубу «Анімаційна студія «МУРАХА»
  4. Робота (з комунальним підприємством «Спортресурс») над будівництвом багатофункціонального спортивно-тренувального майданчика “Сильна людина” – база для навчання стронгменів та рятувальників.
  5. Робота з партнерами та районною адміністрацією над благоустроєм частини території біля озера на вул.Симоненка.
  6. Співпраця з колективом Ліцею імені Івана Пулюя:
  • відкриття технологічної лабораторії;
  • запровадження «шкільного радіо» (облаштування студії);
  • початок робіт по відновленню, капітальному ремонту басейну;

 

Comments are closed.